עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

הברק ממזרח, כנסיית האל הכול יכול נוסדה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול, הביאה השנייה של ישוע אדוננו, המשיח של אחרית הימים. החברים בכנסייה הם אלה המקבלים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, והנכבשים וניצלים באמצעות דבריו. האל הכול יכול ייסד את הכנסייה לבדו והוא שמנהיג אותה כרועה. היא במפורש לא נוסדה על ידי אדם. המשיח הוא האמת, הדרך והחיים. צאנו של אלוהים שומעות בקולו של אלוהים. כל עוד תקראו את דברי האל הכול יכול, תבינו שאלוהים אכן הופיע.
אתר האינטרנט הזה תורגם במלואו על-ידי מתרגמים מקצועיים. עם זאת, בשל הבדלים בין השפות ומסיבות אחרות, אין להימנע ממספר מצומצם של אי-דיוקים בתהליך התרגום. אם נתקלתם באי-דיוקים, אנא בדקו את הנוסח המקורי בסינית. אתם מוזמנים גם ליידע אותנו בעניין.
חיפוש
נושאים
אלוהים  (266)
רצון האל  (149)
האמת  (140)
ישוע  (124)
הכרת אלוהים  (113)
האל הכול יכול  (107)
אמירותיו של המשיח  (96)
סרטי בשורה  (90)
המשיח  (88)
משיח  (78)
דקלומי דבר האלוהים  (74)
מזמורי דברי האלוהים  (71)
האל  (60)
סרטוני ניסיון חיים  (55)
הישועה מידי אלוהים  (46)
הבשורה  (45)
אחרית הימים  (42)
אמונה  (41)
אמונה באלוהים  (41)
אהבת אלוהים  (33)
עבודת אלוהים  (31)
הביאה השנייה של ישוע  (30)
כתבי הקודש  (30)
שיר פולחן  (29)
מוסיקת גוספל  (25)
סוף העולם  (25)
התגלמות בבשר ודם  (24)
יעד  (24)
מקהלת הבשורה  (23)
ישועה  (22)
מהי אמונה באלוהים  (22)
עבודתו של אלוהים  (22)
הבורא  (21)
כנסיית האל הכול יכול  (21)
ספרי בשורה  (21)
השבח לאל  (19)
שיפוט  (19)
דבר אלוהים  (18)
סרטוני התנסות ברדיפה  (17)
גאולה  (16)
טיהור האדם  (16)
שירים חדשים  (16)
גורל  (15)
לשמוע את קול אלוהים  (15)
שרים של תפילות  (15)
דרך החיים  (14)
תודה לאלוהים  (14)
סרטוני מחול וזמר  (13)
ברק ממזרח  (12)
כנסייה  (12)
קול אלוהים  (12)
שירי הלל  (12)
מהי אמונה  (11)
מושיע  (11)
ריבונות  (11)
מזמורי דברי אלוהים  (10)
ביאת המשיח  (9)
בקש את מלכות אלוהים  (9)
חכמה  (9)
אהבה לאלוהים  (8)
הדרך לחיי נצח  (8)
המשיח הגיע  (8)
סדרת הסרטונים המוסיקליים של המלכות  (8)
דקלומי דבר האל הכול יכול  (7)
הדרך למלכות השמיים  (7)
החיים  (7)
ישוע אדוננו  (7)
ללכת אחרי  (7)
מוסיקה לחיים  (7)
סרטים דתיים  (7)
גאולת האדם  (6)
יום הדין  (6)
קולו של אלוהים  (6)
רדיפות על רקע דתי  (6)
הביאה השנייה  (5)
השילוש הקדוש  (5)
קטעים מסרטים  (5)
תפילה  (5)
העלמות החכמות  (4)
השממה בכנסיות  (4)
לימוד כתבי הקודש  (4)
מזמורים  (4)
עבודת המשפט  (4)
עדות  (4)
עוצמתו של אלוהים  (4)
קול של אלוהים  (4)
רוח הקודש  (4)
ריקודי הלל  (4)
אהבתו של אלוהים  (3)
הפרושים  (3)
יום הדין האחרון  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מנוחה  (3)
מקהלה  (3)
סיפור איוב  (3)
ספרים  (3)
שיר קודש  (3)
שמו של אלוהים  (3)
אדם ישר  (2)
אדם ישר ונאמן  (2)
אור  (2)
באחרית הימים  (2)
באמונתי  (2)
דבר אלוהים היומי  (2)
הופעתו של אלוהים  (2)
הישועה של  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
התנסויות בחיים  (2)
חיי נצח  (2)
ישוע המשיח  (2)
מהי ישועה  (2)
נבואה מכתבי הקודש  (2)
סרטים בנושא חיי כנסייה  (2)
עבודת השיפוט  (2)
עדויות  (2)
פרושים  (2)
ציות  (2)
שמותיו של ישוע  (2)
תפילה לאלוהים  (2)
Jewish Music  (1)
אדם ישר והגון  (1)
אחרית הימי  (1)
איוב סיכום  (1)
איך חוזרים בתשובה  (1)
אלוהי  (1)
אמו  (1)
אמן  (1)
בבשר ודם  (1)
בחרון אפו  (1)
ברכת אלוהים לאברהם  (1)
בשורת מלכות השמיים  (1)
האופן שבו איוב  (1)
האל וסמכותו  (1)
האלוהים  (1)
הופעתו של האל  (1)
הכנסייה החיים  (1)
הכרת א  (1)
המלכות השמיימית  (1)
המשיח הגיע לסין  (1)
הנבואות מכתבי הקודש  (1)
העבודה  (1)
הצלחתו של אברהם  (1)
השיפוט באחרית הימים  (1)
וסמכותו של אלוהים  (1)
חסד אלוהים  (1)
טבעו של אלוהים  (1)
יהוה  (1)
ישוע חוזר  (1)
כתבי הקודש.אמונה באלוהים  (1)
ללכת  (1)
למשחקים  (1)
לעידן חדש  (1)
מה זה רוח הקודש  (1)
מהו אדם ישר  (1)
מהו ארגון דתי  (1)
מהו משפט  (1)
מהי האמת  (1)
מהי הישועה  (1)
מהי הכנסייה  (1)
מהי הכנסייה של אלוהים  (1)
מהי תפילה  (1)
מהי תפילה אמיתית  (1)
מהם מעשים טובים  (1)
מזמור דברי אלוהים אף אחד לא יכול להפריע  (1)
מזמורי דברי האלוהיםת  (1)
מזמורי הלל  (1)
מלכות האלוהים  (1)
מלכות השמיים  (1)
מתגברים  (1)
מתי יבוא המשיח  (1)
נבואות כתבי הקודש  (1)
נתיבו של פטרוס  (1)
סדרת תוכניות הבידור  (1)
סיפור איוב בתנ ך  (1)
סיפור נח והמבול  (1)
סיפורים על דוד המלך  (1)
סרט דתי  (1)
סרטוני ניסיון חיי  (1)
סרטי בשורה.רצון האל  (1)
עבודת המשפט של אלוהים  (1)
עבודתו של ישוע  (1)
עידן המשיח  (1)
פולחן  (1)
שבח והלל  (1)
שוע  (1)
שועה  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמאמינים  (1)
שמו של המשיח  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות של אלוהים  (1)
שמיים  (1)
תפארת לאל  (1)
ארכיון
כנסיית האל הכול יכול


כנסיית האל הכול יכול


כנסיית האל הכול יכול


ברק ממזרח
ברק ממזרח

אלוהים הופיע במזרח

26/07/2020 21:38
ברק ממזרח
הכרת אלוהים, התגלמות בבשר ודם

המשיח הגיע לסין - נבואת אחרית הימים מתגשמת - חדשות ביאת המשיח

אלוהים הופיע במזרח


מאת צ'יו ג'ן, סין


יום אחד, אחותי הצעירה התקשרה אליי להגיד לי שהיא חזרה מהצפון ושיש לה משהו חשוב לספר לי. היא ביקשה שאבוא מייד. הייתה לי הרגשה שאולי קרה משהו רע, אז ניגשתי לביתה מייד. רק כשהגעתי לביתה וראיתי אותה קוראת בספר, רווח לי. כשאחותי ראתה אותי נכנסת, היא קמה במהירות ואמרה בעליצות, "צ'יו ג'ן! כשהייתי בפעם הזו בצפון , שמעתי חדשות טובות: ישוע אדוננו חזר!"


כששמעתי את אחותי אומרת זאת, חשבתי בהיסח הדעת: "בשנים האחרונות העיד הברק במזרח על כך שישוע אדוננו חזר. הייתכן שאחותי קיבלה את הברק מהמזרח?" לפני שהספקתי לדבר, אחותי אמרה ברצינות, "הו, צ'יו ג'ן! אלוהים התגלם שוב בבשר ובא לארצנו, סין". אמרתי בחופזה, "אל תאמיני לכל מה שאת שומעת. האם אלוהים יכול לבוא לסין? בכתבי הקודש, נאמר באופן ברור מאוד: 'וְעָמְד֣וּ רַגְלָ֣יו בַּיּוֹם־הַ֠הוּא עַל־הַ֨ר הַזֵּתִ֜ים אֲשֶׁ֨ר עַל־פְּנֵ֥י יְרוּשָׁלִַם֮ מִקֶּדֶם֒ וְנִבְקַע֩ הַ֨ר הַזֵּיתִ֤ים מֵֽחֶצְיוֹ֙ מִזְרָ֣חָה וָיָ֔מָּה גֵּ֖יא גְּדוֹלָ֣ה מְאֹ֑ד וּמָ֨שׁ חֲצִ֥י הָהָ֛ר צָפ֖וֹנָה וְחֶצְיוֹ־נֶֽגְבָּה' (זכריה י"ד 4 ). בואו של אלוהים יהיה בישראל. הוא אינו יכול לבוא לסין. את עובדת למען אלוהים ועדיין אינך יודעת זאת!"


אחותי אמרה בכנות, "נהגתי לחשוב כמוך, אבל באמצעות דברי האל הכול יכול והשיתוף של האחים והאחיות, הבנתי שאלוהים באמת התגלם בבשר בסין. הכתבים שעליהם את מדברת הם נבואה, אך לא ניתן לפרש נבואות ככל שיעלה על דעתנו. הן מתגשמות ונגלות לאדם באמצעות העובדות אודות עבודתו של אלוהים. כאשר ישוע אדוננו הגיע לבצע את עבודתו, לא פטרוס ולא האישה השומרונית, וגם לא הסריס האתיופי נאחזו במשמעות המילולית של נבואות כתבי הקודש. העובדות של דברי ישוע אדוננו והעבודה שהוא ביצע – הם אלה שהיוו אישור בעבורם שהמשיח הגיע בתור ישוע אדוננו. כולם הלכו בעקבות אלוהים וקיבלו את ישועת האל. ואילו כל אותם פרושים, אשר דבקו במשמעות המילולית של נבואות כתבי הקודש, התייחסו לישוע אדוננו, המשיח שכבר הגיע, כאל אדם רגיל והתכחשו והתנגדו לישוע אדוננו וגינו אותו. בסופו של דבר, הם צלבו את ישוע אדוננו, ולפיכך נענשו בידי אלוהים. צ'יו ג'ן, עלינו להתמודד בזהירות עם בואו של האל, ועל לבנו להיות ירא שמים. אל לך לשפוט את העניין הזה בקלות דעת!"


העפתי מבט באחותי והרמתי את כתבי הקודש ואמרתי, "האל יהוה הכריז את החוק בישראל, וגם ישוע אדוננו נצלב בישראל. סין היא מדינה שנשלטת על ידי מפלגה אתאיסטית, אז האם אלוהים יבוא למדינה כזו? אנו מאמינים באל שנים רבות כל כך ואסור לנו בשום פנים ואופן להאמין לכל מה שאנו שומעים!"


אחותי אמרה בלהט, "צ'יו ג'ן, כאשר ישוע אדוננו ביצע את עבודתו באותה תקופה, הפרושים התנגדו לאלוהים ואמרו, 'חֲקֺר וּרְאֵה שֶׁלֹּא יָקוּם נָבִיא מֵהַגָּלִיל' (יוחנן ז' 52 ). 'מָה – מֵהַגָּלִיל יָבוֹא הַמָּשִׁיחַ?' (יוחנן ז' 41). אך למעשה, ישוע אדוננו גדל בנצרת שבגליל. כתבי הקודש אומרים: 'מָה עֺמֶק עֺשֶׁר הָאֱלֹהִים, מָה עֺמֶק חָכְמָתוֹ וְדַעְתּוֹ! אֵין חֵקֶר לְמִשְׁפָּטָיו וְאֵין מַשִּׂיג אֶת דְּרָכָיו, כִּי "מִי־תִכֵּן אֶת־רוּחַ יהוה וְאִישׁ עֲצָתוֹ יוֹדִיעֶנּוּ?"' (רומים י"א 33-34). כיצד נוכל לרדת לעומק חכמתו של אלוהים? איננו יכולים לנתח את עבודתו של אלוהים במוחנו. אנו מצפים לבואו של אלוהים בכל יום. כעת, כשאלוהים באמת חזר, אם נדבק בתחושותינו ולא נבקש ולא נחקור, נפסיד את ההזדמנות לקבל את פני אלוהים ונהיה אכולי חרטה!"


כשראיתי את אחותי רצינית כל כך, חשבתי: "אחותי מאמינה בכנות באלוהים והיא אישה חושבת ודעתנית. בדרך כלל היא נזהרת במעשיה, ובנושא גדול כל כך כמו בואו של האל, הסבירות נמוכה שהיא תאמין בצורה עיוורת למה שאחרים אומרים. היא קיבלה עכשיו את הברק מהמזרח, אז הייתכן שאלוהים באמת שב ומבצע את עבודתו בסין?" אבל אז עלתה בי מחשבה נוספת: "כיצד יייתכן שאלוהים מבצע את עבודתו בסין? זה יותר מדי בלתי נתפס!" אז אמרתי בתקיפות, "כתבי הקודש הם כמו עוגה עם אלף שכבות, ולכל אדם דרך שונה לפרש אותם. כתבי הקודש מנבאים שאלוהים יירד בפועל באחרית הימים. יתר על כן, מרבית הסינים עובדים את בודהה, והממשלה הלאומנית תמיד רדפה את האמונות הדתיות. אלוהים לא יבוא לסין כדי לבצע את עבודתו!"


אחותי אמרה בלהט, "צ'יו ג'ן, אלוהים חזר והופיע בסין כדי לבצע את עבודתו. זה מאוד משמעותי. אני רק קיבלתי עכשיו את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, לכן עדיין אינני מסוגלת להסביר היבט זה של האמת בצורה ברורה מאוד. אבל האחים והאחיות מכנסיית האל הכול יכול מעידים באופן מאיר עיניים ביותר. אביא אותם לשתף איתך!" נופפתי בידי ואמרתי, "אל תטרחי. אני הולכת. כששבתי לביתי, ישבתי קהת חושים על הספה וחשבתי על מה שאחותי אמרה. ראשי הסתחרר ולא יכולתי להירגע. תמיד חיכיתי שישוע אדוננו יציב את כף רגלו על הר הזיתים. אז כיצד אחותי יכולה פתאום לומר שאלוהים הגיע לסין? כיצד זה ייתכן? דפדפתי בכתבי הקודש ללא הרף, אבל לא הצלחתי למצוא שום פרק או פסוק שחזה שאלוהים יבוא לבצע את עבודתו בסין. "כאשר ישוע אדוננו ביצע את עבודתו באותה תקופה, הפרושים התנגדו לאלוהים ואמרו, 'חֲקֺר וּרְאֵה שֶׁלֹּא יָקוּם נָבִיא מֵהַגָּלִיל' (יוחנן ז' 52 ). 'מָה – מֵהַגָּלִיל יָבוֹא הַמָּשִׁיחַ?' (יוחנן ז' 41). אך למעשה, ישוע אדוננו גדל בנצרת שבגליל..." דברי אחותי צפו לסירוגין במוחי, וחשבתי שדבריה נכונים. נעתי חליפות בין עיון בכתבי הקודש לבין הרהור בדבריה של אחותי. ראשי הסתחרר ולא ידעתי מהו הדבר הטוב ביותר לעשותו. אז פשוט קראתי לאלוהים בלבי, "אלוהים היקר, מה עליי לעשות? הו אלוהים, היכן בדיוק תרד?"


כעבור כמה ימים, אחותי שבה ומצאה אותי. ברגע שנכנסה לבית, היא חייכה ואמרה, "צ'יו ג'ן, האחות שי והאחות האו מכנסיית האל הכול יכול באו לביתי לתמוך בי. הן מאמינות באל הכול יכול זמן רב, והן מבינות הרבה יותר ממני. אם יש משהו שאת לא מבינה בהקשר לשובו של אלוהים, לכי לשתף עימן". חשבתי: "האמנתי באלוהים שנים רבות ותמיד קיוויתי לבואו של האל. האם אלוהים באמת הגיע? אולי עליי לנצל את ההזדמנות ולשתף עימן". וכך, הלכתי עם אחותי לביתה. ברגע שנכנסתי לחדר, שתי האחיות קיבלו את פניי בחום רב ודיברו אליי בלבביות. הן ביקשו שאשמיע את דבריי אם יש לי שאלות, ואז כולנו נוכל לשתף יחדיו. שאלתי, "אתן אומרות שישוע אדוננו כבר חזר ומבצע את עבודתו בסין. האם יש ביסוס כלשהו לטענה זו בכתבי הקודש?" האחות האו חייכה ואמרה, "אחותי, יש למעשה נבואות בכתבי הקודש על כך שאלוהים יבוא לבצע את עבודתו בסין באחרית הימים". הייתי המומה ואמרתי, "איך זה ייתכן? עיינתי בכתבי הקודש פעמים רבות ולא מצאתי אפילו אזכור מקראי אחד לכך. היכן הבסיס לטענתך בכתבי הקודש?" האחות האו ענתה בסבלנות, "אחותי, הבה נקרא שני פסוקים מכתבי הקודש, ואז תדעי. במלאכי א', י"א, נאמר: 'כִּ֣י מִמִּזְרַח־שֶׁ֜מֶשׁ וְעַד־מְבוֹא֗וֹ גָּד֤וֹל שְׁמִי֙ בַּגּוֹיִ֔ם...אָמַ֖ר יְהוָ֥ה צְבָאֽוֹת'. במתי כ"ד, 27, נאמר: 'כִּי כַּבָּרָק הַיּוֹצֵא מִמִּזְרָח וּמֵאִיר עַד מַעֲרָב כֵּן יִהְיֶה בּוֹאוֹ שֶׁל בֶּן־הָאָדָם'. מתוך שני הפסוקים הללו בכתבי הקודש, אנו יכולים לראות בבירור כי המקום שאליו אלוהים יירד שוב נמצא במזרח העולם, בארצות הגויים. כולנו יודעים שסין נמצאת במזרח העולם. שני השלבים הראשונים של עבודת האל היו בישראל. מבחינת מדינת ישראל, סין היא אומה של גויים. לכן, בואו של אלוהים לסין כדי להופיע בה ולבצע את עבודתו באחרית הימים מגשים את הנבואות הללו". לאחר שהאזנתי לשיתוף של האחיות והרהרתי במשמעות של אותם שני פסוקים מכתבי הקודש, חשבתי שהשיתוף שלהן מאיר עיניים מאוד. למרות שקראתי את שני הפסוקים האלה לפני כן, מעולם לא הבחנתי במשמעות ששובו של האל יהיה במזרח, בסין. כשהקשבתי להסבר שלהן, חשתי שהשיתוף שלהן נובע מהארה של רוח הקודש.


האחות האו המשיכה ואמרה, 'אני עושה את עבודתי בכל קצוות תבל, ורעשים רועמים נשמעים עד אין קץ במזרח ומרעידים את כל האומות והזרמים. קולי הוא זה שהביא את כל בני האדם אל ההווה. אני אגרום לכל בני האדם להיכבש בידי קולי, ליפול לזרם הזה ולהישמע לי, מפני שכבר לפני זמן רב עקרתי את כבודי מכל פני האדמה וחשפתי אותו מחדש במזרח. מי לא משתוקק לראות את כבודי? מי לא מחכה בקוצר רוח לשובי? מי לא צמא להופעתי המחודשת? מי לא עורג לחביבותי? מי לא יבוא אל האור? מי לא יראה את העושר של ארץ כנען? מי לא משתוקק לשובו של הגואל? מי לא מעריץ את האל הכול יכול והאדיר? על יתפשט על כל פני האדמה. אני רוצה לומר דברים נוספים לעמי הנבחר. כמו הרעמים הגדולים שמרעידים הרים ונהרות, אני נושא את דבריי אל התבל כולה ואל האנושות. לכן מוצא פי הופך לאוצרו של האדם, וכל בני האדם מוקירים את דבריי. הברק מבזיק מהמזרח עד למערב. דבריי הם דברים שהאדם מסרב לוותר עליהם ובו בזמן לא מסוגל לתפוס את משמעותם, אך הוא שמח בהם על אחת כמה וכמה. כמו תינוק בן יומו, כל בני האדם שמחים ועליזים, והם חוגגים את בואי. באמצעות קולי, אביא את כל בני האדם לפניי. מכאן ואילך, אצטרף לאנושות באופן רשמי, כדי שבני האדם יתחילו לעבוד אותי. באמצעות מוצא פי והכבוד השופע ממני, אני גורם לכל בני האדם להתייצב בפניי ולראות שהברק מבזיק מהמזרח, וכן שירדתי ארצה אל "הר הזיתים" של המזרח. הם יראו שמזה זמן רב מאוד אני נמצא על פני האדמה, לא עוד כבן היהודים אלא כברק המזרח. זאת משום שקמתי לתחייה זה מכבר, התרחקתי מבני האדם, ואחר כך הופעתי מחדש בקרב בני האדם עם כבודי. אני הוא זה שעבדו אותו לפני עידנים רבים מספור, ואני גם ה"עולל" שבני ישראל זנחו לפני עידנים רבים מספור. יתר על כן, אני האל הכול יכול ורב הכבוד של העידן הנוכחי! מי ייתן וכולם יתייצבו בפני כס מלכותי ויראו את ארשת פניי רבת הכבוד, ישמעו את קולי, ויתבוננו במעשיי. זה כל רצוני, זה סופה ושיאה של התוכנית שלי, וכן תכליתו של הניהול שלי. מי ייתן וכל האומות יעבדו אותי, כל לשון תכיר בי, כל אדם יאמין בי מחדש וכל עם ייכנע לי!' ("רעש שבעת הרעמים – הנבואה שבשורת המלכות תתפשט בכל קצוות תבל" ב'הדבר מופיע בבשר'). כולנו יודעים שאלוהים הביא את בשורת מלכות השמיים בפעם הראשונה שהוא התגלם בבשר, ובשורה זו התפשטה ממערב למזרח. אך מעולם לא חשבנו שאלוהים ישוב כבשר ודם במזרח העולם, בסין, יביא את דבר הבשורה הנצחית ויבצע את מלאכת השיפוט, הטיהור וגאולת בני האדם. הפעם עבודתו של אלוהים תתפשט מהמזרח למערב ..."


כששמעתי זאת, קטעתי את דברי האחות ושאלתי בתימהון, "אחותי, כתבי הקודש מתעדים כי יהוה אלוהים ביצע את עבודתו בישראל וכי עבודתו של ישוע אדוננו הייתה ביהודה. שני שלבי העבודה של אלוהים היו בישראל, כך שחזרתו של האל צריכה גם כן להתרחש בישראל. איך את יכולה לומר שזה קורה בסין?" האחות האו חייכה ואמרה, "אנו חושבים שמכיוון ששני השלבים הראשונים של עבודתו של אלוהים היו בישראל, האל בהחלט יבצע את עבודתו בישראל כאשר יחזור. אך האם חשיבה כזו מתיישבת עם העובדות? הייתכן שאלוהים הוא רק האלוהים של בני ישראל? הייתכן שאלוהים מנהל ומציל רק את בני ישראל? הבה נראה מה האל הכול יכול אומר".


האחות שי פתחה את הספר של דברי האל והקריאה: "כשהמושיע יבוא במהלך אחרית הימים, אילו הוא עדיין ייקרא ישוע, ואילו הוא היה נולד שוב ביהודה, ועושה את עבודתו ביהודה, זו תהיה הוכחה לכך שבראתי רק את עם ישראל, ושגאלתי רק את עם ישראל, ושאין לי כל עניין עם הגויים. האם לא תהיה בכך סתירה של דבריי ש'אני אלוהים, שברא את השמיים והארץ וכל צבאם'? עזבתי את יהודה ועשיתי את עבודתי בקרב הגויים, משום שאני לא רק אלוהיו של עם ישראל, אלא גם אלוהיהם של כל הברואים. אני מופיע בקרב הגויים במהלך אחרית הימים, משום שאני לא רק יהוה, אלוהיו של עם ישראל, אלא משום שמעבר לכך, אני הבורא של כל נבחריי מקרב הגויים. לא בראתי רק את ארץ ישראל, את מצרים ואת לבנון, אלא בראתי גם את כל אומות הגויים מעבר לארץ ישראל. ומשום כך, אני אדון כל הברואים. בסך הכל השתמשתי בעם ישראל כנקודת פתיחה לעבודתי, השתמשתי ביהודה ובגליל כמעוזים לעבודת הגאולה שלי, והשתמשתי באומות הגויים כתשתית שממנה אביא את כל העידן לקצו" ("המושיע כבר חזר על 'ענן לבן'" ב'הדבר מופיע בבשר'). "אגרום לכל בני האדם לדעת שאני לא רק האל של עם ישראל, אלא גם האל של כל אומות הגויים, לרבות האומות שקיללתי. אאפשר לכל בני האדם לראות שאני אלוהי הבריאה כולה. זוהי עבודתי הגדולה ביותר, המטרה של תוכנית עבודתי לאחרית הימים והעבודה היחידה שתושלם באחרית הימים" ("עבודת הפצת הבשורה היא גם עבודת ישועת האדם" ב'הדבר מופיע בבשר'). "הוא הוביל את בני ישראל ונולד ביהודה, והוא נולד גם בארץ של גויים. כל עבודתו היא למען האנושות כולה, שאותה הוא ברא, הלא כן? האם הוא אוהב את בני ישראל פי מאה ומתעב את הגויים פי אלף? האין זו תפיסתכם? אתם הם אלה שלא מכירים באלוהים – לא נכון לומר שאלוהים מעולם לא היה אלוהיכם. אתם אלה שדוחים את אלוהים – לא נכון לומר שאלוהים לא מוכן להיות אלוהיכם. מי מקרב הברואים לא מצוי בידיו של האל הכול יכול? כיבושכם היום נעשה במטרה גרום לכם להכיר בכך שאלוהים אינו אלא אלוהיכם, הלא כן? אם אתם עדיין טוענים שאלוהים הוא אלוהיהם של בני ישראל בלבד, ואם אתם עדיין טוענים שבית דוד בישראל הוא מקור הולדתו של אלוהים, ושאין אומה מלבד ישראל אשר כשירה 'להוליד' את אלוהים, ואם אתם חושבים שעל אחת כמה וכמה, אף משפחת גויים לא מסוגלת לקבל באופן אישי את עבודתו של יהוה – אם אתם עדיין חושבים כך, פירוש הדבר שאתם סרבנים עיקשים, הלא כן? ...לא האמנתם באלוהים מזה זמן רב מאוד, אך יש לכם תפיסות רבות לגביו, עד כדי כך שאתם לא מעזים לחשוב ולו לשנייה אחת שאלוהים של בני ישראל היה מואיל בטובו לכבד אתכם בנוכחותו. יותר מזאת, אתם לא מעזים לחשוב על השאלה איך ייתכן שתוכלו לראות את אלוהים מופיע בכבודו ובעצמו בהתחשב בזוהמה הבלתי נסבלת שלכם. כמו כן, מעולם לא חשבתם על השאלה איך ייתכן שאלוהים ירד אל פני האדמה בכבודו ובעצמו לארץ של גויים. עליו לרדת אל פני האדמה בהר סיני או הר הזיתים ולהופיע בפני בני ישראל. כל הגויים (כלומר בני אדם מחוץ לעם ישראל) הם מושא תיעובו, הלא כן? איך ייתכן שהוא יעבוד בקרבם בכבודו ובעצמו? כל אלה הן התפיסות המושרשות שפיתחתם במשך שנים רבות. מטרת כיבושכם היום היא לנפץ את התפיסות האלה. מכיוון שכך, ראיתם את אלוהים מופיע בקרבכם בכבודו ובעצמו – לא על הר סיני או הר הזיתים, אלא בקרב בני אדם שהוא מעולם לא הוביל בעבר" ("סוד העניין של עבודת הכיבוש (3)" ב'הדבר מופיע בבשר'). "אילו עבודתו הנוכחית הייתה מתבצעת בקרב בני ישראל, כשתוכנית הניהול בת ששת אלפי השנים הייתה מסתיימת, כולם היו סבורים שאלוהים הוא רק אלוהיהם של בני ישראל, שרק בני ישראל הם העם הנבחר של אלוהים, ושרק להם מגיע לרשת את ברכתו ואת הבטחתו של אלוהים. באחרית הימים, אלוהים מתגלם כבשר ודם באומת הגויים של התנין הגדול האדום כאש. הוא השלים את עבודתו של אלוהים כאלוהי הבריאה כולה, הוא סיים את כל עבודת הניהול שלו, והוא ישים קץ לחלק המרכזי של עבודתו באומת התנין הגדול האדום כאש. הליבה של שלושת שלבי העבודה האלו היא ישועת האדם – כלומר הבאה למצב שבו הבריאה כולה עובדת את אדון הבריאה. לפיכך, לכל שלב של העבודה הזו יש משמעות רבה. אלוהים בהחלט לא יעשה דבר שאין לו משמעות או ערך" ("אלוהים הוא אדון הבריאה כולה" ב'הדבר מופיע בבשר').


לאחר מכן, האחות האו שיתפה ואמרה, "בעבר היינו נחושים בלבנו שאלוהים הוא אלוהי ישראל מכיוון ששני השלבים הראשונים של עבודתו של אלוהים נעשו בישראל. ישראל הייתה מקום לידתה של עבודת האל וגם האיזור הבסיסי לעבודתו של אלוהים. לכן חשבנו שעבודת האל יכולה להתבצע רק בישראל, שהבשורה יכולה לצאת רק מישראל, ושרק בני ישראל הם באמת העם הנבחר של אלוהים. לפיכך, אם אלוהים עדיין היה מבצע את השלב האחרון של עבודתו בישראל, היינו מאמינים ביתר שאת כי האל יכול לבצע את עבודתו רק בישראל, שאלוהים יכול לברך רק את בני ישראל, ושאין לו שום קשר לגויים. באחרית הימים, אלוהים בחר לבצע את עבודת המשפט והטיהור שלו במדינה של גויים, במדינה שבה רובץ התנין הגדול האדום כאש – סין. בעשותו כן, הוא הפך על פניהן את הדעות של כולנו, כדי שאנשים יוכלו לראות בפועל שאלוהים הוא לא רק אלוהי ישראל, אלא גם האלוהים של כל אומות הגויים ושל כל יצירי האל. אלוהים לא מברך רק את בני ישראל, אלא גם את הגויים. זהו מימוש העבודה של 'אלוהים הוא אדון הבריאה כולה'. ברור שישנה משמעות עמוקה ביותר לכך שאלוהים בחר לבצע את עבודתו באחרית הימים בסין. אלוהים באמת ובתמים כול-יכול וחכם לאין שיעור".


כשהקשבתי לשיתוף של האחות, שקעתי בהרהורים: "כן", חשבתי. "אלוהים הוא אלוהי הבריאה כולה. האם כל האנושות לא נוצרה על ידי אלוהים? אלוהים אינו מציל רק את בני ישראל, אלא גם את העם הסיני. האם בואו של אלוהים היום לעבוד בסין אינו מעיד על אהבתו לגויים? נראה שבאמת אינני מבינה את רצון האל!" כשחשבתי על כך, בושתי במקצת. ריככתי את קולי ואמרתי, "אחותי, אני מבינה את מה שאת אומרת. לו אלוהים ביצע שוב את עבודתו בישראל, היינו תוחמים את אלוהים וחושבים שאלוהים הוא רק אלוהי ישראל. אלוהים פועל בדרך זו כיום להשמיד את הרעיונות של בני האדם וכדי לגרום להם להבין שאלוהים הוא האל של כל יציריו, שאלוהים יכול לבצע את עבודתו בישראל וגם בסין, ובהתאם לכך, איננו מגבילים את עבודת האל. נראה כי בכך שתחמתי את עבודתו של אלוהים על סמך הרעיונות והדמיונות שלי, באמת הייתי מטופשת ונבערת מאוד! עם זאת, עדיין יש דבר אחד שאינני מבינה. יש כל כך הרבה מדינות בעולם. למשל, מדינות רבות באירופה וצפון אמריקה, שבהן הפרוטסטנטיות והקתוליות הן הדתות הלאומיות, ושבהן סוגדים לאלוהים מאז ומתמיד. האם לא יהיה קל יותר לאלוהים לבוא ולעשות את עבודת השיפוט והטיהור של אנשים במדינות אלו? סין היא מדינה אתאיסטית, מלאה בעובדי אלילים. הממשלה הלאומית רודפת בטירוף את המאמינים באלוהים. אז מדוע אלוהים ירצה לבצע את עבודתו בסין?"


האחות שי חייכה ואמרה, "אחותי, שאלתך מהותית מאוד! מדוע בחר אלוהים לבצע את עבודת השיפוט והטיהור שלו דווקא בסין? רק על ידי הבנת המטרה והמשמעות של אלוהים בביצוע עבודתו בישראל ובסין, נבין היבט זה של האמת. הבה נתבונן במה שאלוהים אומר. האל הכול יכול אומר: 'התנ"ך מתעד את דברי יהוה לבני ישראל ואת עבודתו בעם ישראל; הברית החדשה מתעדת את עבודתו של ישוע ביהודה. מדוע התנ"ך לא מכיל כלל שמות סיניים? מפני ששני חלקי העבודה הראשונים של אלוהים התבצעו בישראל, משום שעם ישראל היה העם הנבחר – כלומר הוא היה הראשון לקבל את עבודתו של יהוה. הם היו הכי פחות מושחתים מכל האנושות, ובראשית, הם שאפו להעריך את אלוהים ולירוא אותו. הם נשמעו לדברי יהוה, תמיד שירתו בבית המקדש ולבשו בגדי כהונה או כתרי כהונה. זה היה העם הקדום ביותר שעבד את אלוהים והמושא הקדום ביותר של עבודתו. בני האדם האלה היו אות ומופת לאנושות כולה. הם היו אות ומופת לקדושה וצדיקות. בני אדם כמו איוב, אברהם, לוט או פטרוס וטימותיאוס – כולם היו בני ישראל והקדושים שבאות והמופת. ישראל הייתה הארץ הקדומה ביותר מקרב האנושות שעבדה את אלוהים, וצדיקים רבים יותר באו ממנה מאשר מכל מקום אחר. אלוהים עבד בקרבם כדי שהוא יוכל להיטיב לנהל את האנושות ברחבי הארץ בעתיד. ההישגים שלהם והצדיקות שבה הם עבדו את יהוה תועדו, כדי שהם יוכלו לשמש אות ומופת לבני האדם מחוץ לישראל במהלך עידן החסד. בנוסף, מעשיהם קיימו מספר אלפים של שנות עבודה, ממש עד היום' ("חזון עבודתו של אלוהים (2)" ב'הדבר מופיע בבשר'). 'עבודתו של יהוה הייתה בריאת העולם, זו הייתה הראשית. שלב העבודה הנוכחי הוא סופה של העבודה והסיכום. בהתחלה, עבודתו של אלוהים התבצעה בקרב העם הנבחר, ישראל, וזה היה שחר של תקופה חדשה במקום הקדוש מכולם. שלב העבודה האחרון מתבצע במדינה הטמאה מכולן, כדי לשפוט את העולם ולסיים את העידן. בשלב הראשון, עבודתו של אלוהים נעשתה במקום הבהיר מכולם, והשלב האחרון מתבצע במקום החשוך מכולם, והחושך הזה יגורש, האור יצא וכל בני האדם ייכבשו. כשאנשי המקום הזה הטמא מכל והחשוך מכל ייכבשו, והאוכלוסייה כולה תכיר בכך שיש אלוהים, שהוא האל האמיתי, וכשכל אדם ישוכנע לחלוטין, העובדה הזו תשמש כדי לבצע את עבודת הכיבוש בתבל כולה. שלב העבודה הזה הוא סמלי: לאחר שעבודת העידן הזה תסתיים, עבודת ששת אלפי שנות ניהול תסתיים לחלוטין. לאחר שתושבי המקום החשוך מכל ייכבשו, מיותר לציין שכך יהיה גם בכל מקום אחר. מכיוון שכך, רק עבודת הכיבוש בסין נושאת עמה סמליות משמעותית. סין מגלמת בתוכה את כל כוחות החושך, והעם הסיני מייצג את כל מי ששייך לבשר, לשטן, ולבשר והדם. הסינים הם אלה שהתנין הגדול האדום כאש השחית יותר מכל, שהתנגדותם לאלוהים היא העזה ביותר, שאנושיותם היא השפלה והטמאה ביותר, ולכן הם האב-טיפוס של האנושות המושחתת כולה. אין פירוש הדבר שלמדינות אחרות אין בעיות כלל. התפיסות של האדם כולן זהות, ועל אף שייתכן שיש לבני האדם במדינות האלה איכות טובה, אם הם לא מכירים את אלוהים, פירוש הדבר הוא שהם מתנגדים אליו. מדוע גם היהודים התנגדו לאלוהים והמרו את פיו? מדוע גם הפרושים התנגדו אליו? מדוע יהודה איש קריות בגד בישוע? בזמנו, רבים מהתלמידים לא הכירו את ישוע. אחרי שישוע נצלב וקם לתחייה, מדוע בני האדם עדיין לא האמינו בו? כל מרדנותו של האדם זהה, הלא כן? העניין הוא רק שהסינים משמשים כדוגמה, וכשהם ייכבשו, הם יהפכו לאות ולמופת וישרתו כנקודה להתייחסות לאחרים. מדוע אמרתי תמיד שאתם נספח לתוכנית הניהול שלי? בעם הסיני, השחיתות, הטומאה, הרשעות, ההתנגדות והמרדנות באות לידי ביטוי באופן המלא ביותר ומתגלות על כל צורותיהן השונות. מצד אחד, איכותם נמוכה, ומצד שני, חייהם והלך רוחם נחשלים, וההרגלים שלהם, סביבתם החברתית, המשפחה שאליה הם נולדו כולם ירודים ונחשלים ביותר. גם מעמדם נמוך. העבודה במקום הזה היא סמלית, ולאחר שעבודת המבחן הזו תתבצע במלואה, העבודה הבאה של אלוהים תתקדם באופן טוב הרבה יותר. אם ניתן יהיה להשלים את שלב העבודה הזה, אין ספק שגם העבודה הבאה תושלם כראוי. לאחר ששלב העבודה הזה יוגשם, תושג הצלחה אדירה וגמורה, ועבודת הכיבוש בכל רחבי תבל תסתיים לחלוטין. למעשה, לאחר שהעבודה בקרבכם תנחל הצלחה, הדבר יהיה שווה ערך להצלחה בכל רחבי תבל. אלה החשיבות של הסיבה לכך שאני משתמש בכם כאות ומופת. מרדנות, התנגדות, טומאה, רשעות – כולן מצויות בבני האדם האלה, והם מייצגים את כל מרדנותה של האנושות. הם באמת משהו מיוחד. לפיכך, הם מוצגים כתמצית הכיבוש, ולאחר שהם ייכבשו, הם יהפכו מן הסתם לאות ומופת לאחרים' ("חזון עבודתו של אלוהים (2)" ב'הדבר מופיע בבשר').


לאחר שקראה את דברי אלוהים, האחות שי המשיכה ושיתפה. "דברי האל הכול יכול אומרים לנו בבירור שבכל שלב בעבודתו נבחרים סוג המקום המקום והעצמים לצורך עבודתו, על סמך צורכי העבודה, ושלכולם משמעות רבה מאוד. לדוגמה, שני השלבים הראשונים של עבודת האל היו בישראל, מכיוון שבני ישראל היו העם הנבחר של אלוהים. הם היו הכי פחות מושחתים מכל האנושות ולבם היה ירא שמיים. כאשר אלוהים ביצע את עבודתו בקרבם, היה קל ביותר לאלוהים ליצור קבוצת מדגמים ודוגמאות שתעבוד אותו. כך יכלה עבודתו של אלוהים להתפשט במהירות ובקלות רבות יותר, כדי שהאנושות כולה תדע על קיומו של האל ועל עבודתו וכדי שאנשים רבים יותר יבואו בפני האלוהים ויקבלו את ישועתו. לכן, המעשה המשמעותי ביותר בעבור אלוהים היה לבצע את שני השלבים הראשונים של עבודתו בישראל. באחרית הימים, אלוהים מבצע את מלאכת הכיבוש והטיהור של בני האדם. הוא זקוק גם לנציגים אחדים שיקבלו תחילה את הכיבוש והטיהור שלו. בקרב האנושות כולה, תושבי סין הם המושחתים והמפגרים ביותר, וסין היא האומה שהכי פחות מאמינה באלוהים ואשר מפגינה את ההתנגדות הנחושה ביותר לאלוהים. על כן, באחרית הימים, בכך שאלוהים מבצע את עבודת השיפוט והכיבוש שלו בסין תחילה, בכך שהוא מבצע את עבודת הייסורים והשיפוט על אלה שהושחתו באופן העמוק ביותר, ובכך שהוא כובש ומטהר את תושבי סין שהם המושחתים ביותר בעולם – אלוהים מפגין באופן הטוב ביותר את כול-יכולתו, קדושתו וצדקתו, ומבייש את השטן באופן הטוב ביותר. כאשר המושחתים ביותר נכבשים על ידי אלוהים, למותר לציין ששאר האנושות תיכבש, וכי גם השטן יובס לחלוטין. על-פי המקום ועל-פי מושאי העבודה שנבחרו על ידי אלוהים בכל שלב בעבודתו, ועל-פי התוצאות הסופיות שהושגו, אנו יכולים להיטיב לראות עד כמה חכמה ונפלאה עבודתו של אלוהים!"


אחרי שהאזנתי לדברי האל הכול יכול ולשיתוף של האחיות, הבנתי: אלוהים ביצע בעבר את עבודתו בישראל מכיוון שרצה ליצור קבוצת מדגמים ודוגמאות מקרב בני האדם הפחות מושחתים, ובאמצעות עדותם והטפותיהם את בשורת האל, לאפשר לאנשים רבים יותר לקבל את ישועתו. העבודה שאלוהים מבצע באחרית הימים היא עבודת כיבוש וטיהור של בני האדם, והוא בחר כמושאי עבודתו את תושבי סין, שהם המושחתים והמסואבים ביותר בעולם, כדי שאנשים אלה יהיו למדגמים ולדוגמאות הנכבשים ונושעים. דבר זה חושף אף יותר את חכמתו וכל-יכולתו של האל. מעולם לא הבנתי את רצון האל, וכשקראתי בכתבי הקודש שאלוהים ישוב ויירד בהר הזיתים בישראל, הבנתי זאת פשוטו כמשמעו וחשבתי שאלוהים בפירוש יבצע את עבודתו בישראל. מעולם לא ציפיתי שאלוהים כבר מזמן הגיע לסין! נראה כי עבודתו של אלוהים לא הייתה כה פשוטה כפי שאנשים מדמיינים!


בשלב זה הוסיפה האחות שי ואמרה, "אין זה משנה באיזו מדינה אלוהים מבצע את עבודתו, הכול נעשה לצורך עבודתו וכדי להיטיב להושיע את האנושות, והכל משמעותי מאוד. אם ברצוננו לחפש את הופעתו של אלוהים כיום, עלינו להניח בצד תחילה את דמיונותינו ותפישותינו. אל לנו לתחום את צעדיו של אלוהים במסגרת מסוימת, מתוך מחשבה שאלוהים צריך להגיע למדינה כזו או אחרת. אלוהים הוא האל של האנושות כולה. הוא יכול לבחור בחופשיות את מקום עבודתו בהתאם לצורכי עבודתו. האל הכול יכול אומר: 'אלוהים הוא אלוהי האנושות כולה. הוא לא הופך את עצמו לרכושה הפרטי של ארץ או מדינה כלשהי, והוא עושה את עבודת תוכניתו באופן שלא מוגבל על ידי שום צורה, ארץ או מדינה. אולי לא דמיינת מעולם את הצורה הזו, ואולי גישתך לצורה זו גובלת בהכחשה, או אולי הארץ או המדינה שבה אלוהים מופיע מופלות לרעה והן הכי פחות מפותחות בעולם. אולם לאלוהים יש חוכמה משלו. בעוצמתו ובאמצעות האמת והטבע שלו, הוא זכה באמת ובתמים בקבוצה של בני אדם שהם בעצה אחת עמו. והוא זכה בקבוצה של בני אדם שהוא רצה להפוך לקבוצה שהוא כבש, שעברה ניסיונות מייסרים ורדיפות שונות ויכולה לצעוד בעקבותיו עד הסוף' ("הופעתו של אלוהים הביאה לעידן חדש" ב'הדבר מופיע בבשר').


לאחר ששמעתי את דברי האל הכול יכול, בכיתי מהתרגשות ואמרתי לאחיות, "המילים הללו נושאות את כוחו וסמכותו של אלוהים ומגיעות מאלוהים. כעת, אני מבינה סוף סוף. אלוהים הוא לא רק אלוהי ישראל, אלא גם אלוהי העם הסיני, ויתרה מכך, הוא אלוהי האנושות כולה. אלוהים באמת חזר! בימים האחרונים, לא הצלחתי לאכול או לישון כהלכה, כי פחדתי לצעוד בדרך הלא נכונה! בזכות השיתוף איתכן היום, נגולה אבן מעל לבי. אני באמת מודה לאלוהים על שלא ויתר עליי!" אחר כך, שתי האחיות נתנו לי עותק של הדבר מופיע בבשר, וחזרתי הביתה שמחה וטובת לב כשאני אוחזת את הספר בשתי ידיי. באמצעות הקריאה בדברי האל הכול יכול, השתכנעתי שהאל הכול יכול הוא ישוע אדוננו שחזר. ישוע אדוננו באמת חזר!


צפה עוד בסרטונים: שיר קודש 'אלוהים הביא תהילתו למזרח' | הלל את בואו של המשיח אל בני האדם


על מנת לכתוב תגובה יש להתחבר לאתר, או אם אינכם עדיין רשומים הרשמו בחינם.