עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

הברק ממזרח, כנסיית האל הכול יכול נוסדה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול, הביאה השנייה של ישוע אדוננו, המשיח של אחרית הימים. החברים בכנסייה הם אלה המקבלים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, והנכבשים וניצלים באמצעות דבריו. האל הכול יכול ייסד את הכנסייה לבדו והוא שמנהיג אותה כרועה. היא במפורש לא נוסדה על ידי אדם. המשיח הוא האמת, הדרך והחיים. צאנו של אלוהים שומעות בקולו של אלוהים. כל עוד תקראו את דברי האל הכול יכול, תבינו שאלוהים אכן הופיע.
אתר האינטרנט הזה תורגם במלואו על-ידי מתרגמים מקצועיים. עם זאת, בשל הבדלים בין השפות ומסיבות אחרות, אין להימנע ממספר מצומצם של אי-דיוקים בתהליך התרגום. אם נתקלתם באי-דיוקים, אנא בדקו את הנוסח המקורי בסינית. אתם מוזמנים גם ליידע אותנו בעניין.
חיפוש
נושאים
אלוהים  (266)
רצון האל  (149)
האמת  (141)
ישוע  (124)
הכרת אלוהים  (112)
האל הכול יכול  (107)
אמירותיו של המשיח  (96)
סרטי בשורה  (91)
המשיח  (88)
משיח  (79)
דקלומי דבר האלוהים  (74)
מזמורי דברי האלוהים  (71)
האל  (60)
סרטוני ניסיון חיים  (55)
הבשורה  (45)
אחרית הימים  (43)
אמונה באלוהים  (42)
אמונה  (41)
הישועה מידי אלוהים  (41)
אהבת אלוהים  (30)
כתבי הקודש  (30)
הביאה השנייה של ישוע  (29)
שיר פולחן  (29)
עבודת אלוהים  (28)
מוסיקת גוספל  (27)
סוף העולם  (25)
יעד  (24)
מקהלת הבשורה  (23)
התגלמות בבשר ודם  (22)
ישועה  (22)
מהי אמונה באלוהים  (22)
עבודתו של אלוהים  (22)
הבורא  (21)
כנסיית האל הכול יכול  (21)
ספרי בשורה  (21)
השבח לאל  (19)
שיפוט  (18)
סרטוני התנסות ברדיפה  (17)
גאולה  (16)
גורל  (16)
דבר אלוהים  (16)
טיהור האדם  (16)
לשמוע את קול אלוהים  (16)
שירים חדשים  (16)
דרך החיים  (14)
שרים של תפילות  (14)
תודה לאלוהים  (14)
סרטוני מחול וזמר  (13)
ברק ממזרח  (12)
כנסייה  (12)
קול אלוהים  (12)
שירי הלל  (12)
מהי אמונה  (11)
מושיע  (11)
ריבונות  (11)
מזמורי דברי אלוהים  (10)
ביאת המשיח  (9)
בקש את מלכות אלוהים  (9)
חכמה  (9)
אהבה לאלוהים  (8)
הדרך לחיי נצח  (8)
המשיח הגיע  (8)
סדרת הסרטונים המוסיקליים של המלכות  (8)
דקלומי דבר האל הכול יכול  (7)
הדרך למלכות השמיים  (7)
החיים  (7)
ישוע אדוננו  (7)
ללכת אחרי  (7)
מוסיקה לחיים  (7)
סרטים דתיים  (7)
גאולת האדם  (6)
יום הדין  (6)
קולו של אלוהים  (6)
הביאה השנייה  (5)
השילוש הקדוש  (5)
קטעים מסרטים  (5)
רדיפות על רקע דתי  (5)
תפילה  (5)
אהבתו של אלוהים  (4)
העלמות החכמות  (4)
השממה בכנסיות  (4)
לימוד כתבי הקודש  (4)
מזמורים  (4)
עבודת המשפט  (4)
עדות  (4)
קול של אלוהים  (4)
רוח הקודש  (4)
ריקודי הלל  (4)
הפרושים  (3)
יום הדין האחרון  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מנוחה  (3)
מקהלה  (3)
סיפור איוב  (3)
ספרים  (3)
עוצמתו של אלוהים  (3)
שיר קודש  (3)
שמו של אלוהים  (3)
אדם ישר  (2)
אדם ישר ונאמן  (2)
אור  (2)
באחרית הימים  (2)
באמונתי  (2)
דבר אלוהים היומי  (2)
הופעתו של אלוהים  (2)
הישועה של  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
חיי נצח  (2)
ישוע המשיח  (2)
מהי ישועה  (2)
נבואה מכתבי הקודש  (2)
סרטים בנושא חיי כנסייה  (2)
עבודת השיפוט  (2)
עדויות  (2)
פרושים  (2)
ציות  (2)
שמותיו של ישוע  (2)
תפילה לאלוהים  (2)
Jewish Music  (1)
אדם ישר והגון  (1)
אחרית הימי  (1)
איוב סיכום  (1)
איך חוזרים בתשובה  (1)
אלוהי  (1)
אמו  (1)
אמן  (1)
בבשר ודם  (1)
בחרון אפו  (1)
ברכת אלוהים לאברהם  (1)
בשורת מלכות השמיים  (1)
האופן שבו איוב  (1)
האל וסמכותו  (1)
האלוהים  (1)
הופעתו של האל  (1)
הכנסייה החיים  (1)
המלכות השמיימית  (1)
המשיח הגיע לסין  (1)
הנבואות מכתבי הקודש  (1)
העבודה  (1)
הצלחתו של אברהם  (1)
התנסויות בחיים  (1)
וסמכותו של אלוהים  (1)
חסד אלוהים  (1)
טבעו של אלוהים  (1)
יהוה  (1)
ישוע חוזר  (1)
כתבי הקודש.אמונה באלוהים  (1)
ללכת  (1)
למשחקים  (1)
לעידן חדש  (1)
מה זה רוח הקודש  (1)
מהו אדם ישר  (1)
מהו ארגון דתי  (1)
מהו משפט  (1)
מהי האמת  (1)
מהי הישועה  (1)
מהי הכנסייה  (1)
מהי הכנסייה של אלוהים  (1)
מהי תפילה  (1)
מהי תפילה אמיתית  (1)
מהם מעשים טובים  (1)
מזמור דברי אלוהים אף אחד לא יכול להפריע  (1)
מזמורי דברי האלוהיםת  (1)
מזמורי הלל  (1)
מלכות האלוהים  (1)
מלכות השמיים  (1)
מתגברים  (1)
מתי יבוא המשיח  (1)
נבואות כתבי הקודש  (1)
נתיבו של פטרוס  (1)
סדרת תוכניות הבידור  (1)
סיפור איוב בתנ ך  (1)
סיפור נח והמבול  (1)
סיפורים על דוד המלך  (1)
סרט דתי  (1)
סרטוני ניסיון חיי  (1)
סרטי בשורה.רצון האל  (1)
עבודת המשפט של אלוהים  (1)
עבודתו של ישוע  (1)
עידן המשיח  (1)
פולחן  (1)
שבח והלל  (1)
שוע  (1)
שועה  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמאמינים  (1)
שמו של המשיח  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות של אלוהים  (1)
שמיים  (1)
תפארת לאל  (1)
ארכיון
כנסיית האל הכול יכול


כנסיית האל הכול יכול


כנסיית האל הכול יכול


ברק ממזרח
ברק ממזרח

דבר אלוהים הוא צורי ומשענתי

23/06/2020 01:08
ברק ממזרח
הישועה מידי אלוהים, עדויות, תודה לאלוהים

דבר אלוהים הוא צורי ומשענתי


מאת ז'ינגניאן, קנדה


מאז ילדותי הלכתי בעקבות בני משפחתי והאמנתי באדון. קראתי בכתבי הקודש לעתים קרובות, והשתתפתי בטקסים הכנסייתיים. כשהתחתנתי, שיתפתי את הבשורה של ישוע אדוננו עם חמותי, ומאז ואילך כבר לא היו לה התפרצויות זעם כשדברים קרו, והיא כבר לא פעלה על פי הגחמות שלה בלבד, כפי שנהגה קודם לכן. באופן כללי, מערכות היחסים במשפחתנו החלו להשתפר. בשנת 2015, בעלי שראה את השינויים שחלו באמו, אף הוא החל להאמין באדון, ומדי שבוע ביקר בכנסייה יחד איתי. משפחתי הייתה שרויה בשלווה, לאחר שקיבלו את בשורת האדון, וכשנוכחתי בכך, ידעתי שהדבר קרה בחסד האדון, והודיתי לאדוננו מקרב לבי.


יום אחד, בפברואר 2017, הייתי בעבודה, ולקוחה ראתה אותי והתלהבה מאוד. היא משכה אותי הצדה ואמרה: "את דומה מאוד לחברה שלי. את מסכימה שאכיר ביניכן? היא הגיעה לקנדה לא מזמן, והיא בקושי מכירה מישהו. אולי תסכימי לפגוש אותה ולהתחבר איתה? אם יש לך זמן." הופתעתי לשמוע זאת וחשבתי בלבי: האם דבר כזה יכול לקרות? החברה שלה באמת דומה לי כל כך? אבל הבנתי שכל הדברים מלאים ברצונו השופע טוב של האל, וכי עזרה הניתנת לאחר באהבה, אף היא אחת מלקחי האל, וכך הסכמתי לבקשה. ימים אחדים לאחר מכן נפגשתי עם חברתה של הלקוחה, שיאו האן. היא באמת דמתה לי מאוד; אנשים שראו אותנו יחד שאלו, האם אנחנו תאומות. איני יודעת האם הדימיון הרב בינינו הוא שגרם, או שאדוננו הוא שסידר זאת מאחורי הקלעים, אבל כשראיתי אותה, מיד חשתי אליה קירבה רבה. נדרשו לנו פגישות ספורות בלבד כדי לחוש כאחיות, ויכולנו לדבר על הכול. הדבר שהפתיע אותי יותר מכול היה שבאמצעות שיאו האן שמעתי את הבשורה של ישוע אדוננו שחזר באחרית הימים.


יום אחד, שיאו האן לקחה אותי לבית דודתה, שם חלקה איתנו הדודה את בשורת מלכותו של האל הכול יכול. בהנחייתה, קראנו את המילים שאמר אלוהים באחרית הימים, והיא שיתפה אותנו לגבי רצון האל בעת בריאת אדם וחוה, לגבי המחשבות והכוונות של אלוהים כשקרא לנח לבנות את התיבה, ולגבי כאב לבו של אלוהים כשהשמיד את בני האדם בתקופת נח ועוד. היא טענה שכל התעלומות הללו נפתרות בדברי האל באחרית הימים, שאלמלא כן, איש לא היה מצליח להבינן. אני האמנתי לה, שכן רק אלוהים עצמו יכול להסביר על מה חשב לפני כל דבר שעשה. מי מלבד אלוהים יכול להסביר את כוונותיו ומחשבותיו במלואן, אילולא בא לדבר ולעבוד באופן אישי? דברי אלוהים משכו אותי מאוד, והחלטתי לנסות ברצינות רבה לחקר עבודתו של אלוהים הכול יכול באחרית הימים. בזמן שבחנתי את העניין, העליתי מספר שאלות לגבי דברים שמעולם לא הבנתי כשקראתי את כתבי הקודש, ודודתה של שיאו האן השיבה עליהן כשהיא מסתמכת על דבריו של האל הכול יכול. התשובות היו יסודיות מאד, ברורות ומובנות לי. קראתי עוד ועוד מדבריו של אלוהים, וככל שקראתי יותר כך הלכה המהומה בלבי ושככה. אז הבנתי שבאחרית הימים, אלוהים הכול יכול עוסק בשיפוט באמצעות אמירותיו, דבר המגשים את הנבואה המופיעה בכתבי הקודש, "לְהַתְחִיל הַמִּשְׁפָּט מִבֵּית אֱלֹהִים" (פטרוס א' ד' 17). ששלב זה בעבודת האל הוא הרחבה והעמקה של העבודה שעשה ישוע אדוננו, והוא השלב הסופי בעבודת האל באחרית הימים, שנועדה לטהר את בני האדם ולגאלם. לאחר שחקרתי בדבר במשך פרק זמן מסוים, נעשיתי בטוחה שאלוהים הכול יכול הוא אדוננו ישוע שחזר אלינו; קיבלתי על עצמי בשמחה את עבודת האל הכול יכול באחרית הימים, והתחלתי להשתתף במפגשים עם אחיי ואחיותיי.


בוקר אחד, כשלושה חודשים לאחר מכן, התכנסנו אני וכמה אחיות, כרגיל, כשהטלפון הסלולארי שלי החל לצפצף. הסתכלתי בו וראיתי הודעה, שמישהו מנסה לאתר את מיקומי באמצעות האייפון שלי. הייתי מופתעת מאוד. לא ידעתי מה קורה, אבל מיד לאחר מכן קיבלתי מסר "ויצ'אט" מבעלי, ששאל : "איפה את?" התבוננתי במסר והיססתי מעט. נזכרתי שלפני כחודש, כשחזרתי מטקס בכנסייה, אמר לי בעלי שהכומר גינה את 'כנסיית האל הכול יכול' בדרשתו, והזהיר את המאמינים באומרו שעליהם לעמוד על המישמר ולא לקיים מגע עם אנשים מ'איסטרן לייטנינג' (ברק המזרח). כשזה קרה, חששתי שבעלי יושפע לרעה על ידי הכומר והבכיר, ושהשמועות שהם הפיצו יגרמו לו להתנגדות כלפי 'כנסיית האל הכול יכול'. רציתי לחכות כדי לחלוק איתו את הבשורה, עד שאבין את האמת טוב יותר, ואוכל לשאת בבירור עדות על עבודת האל באחרית הימים; לכן לא העזתי לספר לו על המפגשים עם האחיות מ'כנסיית האל הכול יכול'. המחשבה הזו הטרידה אותי, לכן עניתי: "אני בדרך לעבודה." אבל כשחשבתי על כך שוב, הרגשתי שמשהו אינו כשורה. "הוא אף פעם אינו שולח לי מסרים בשעות האלה. מדוע פתאום היום הוא שואל למקום הימצאי? מה קורה כאן?"


באותו ערב, כשהגעתי הביתה מהעבודה, בעלי ישב על המיטה ונעץ בי עיניים זועמות. הוא מצא את הספר של דברי אלוהים שהחבאתי בבית, והניח אותו על השולחן. כשראיתי זאת, נרתעתי. לפני שהספקתי לחשוב על העניין שאל אותי בעלי: "מתיי התחלת להאמין באל הכול יכול? את לא יודעת שיש הרבה התייחסויות שליליות ברשת לגבי 'כנסיית האל הכול יכול'? שיקרת לי היום. הבוקר לא היית בדרך לעבודה. איפה היית?" עניתי בשמץ התמרמרות: "אה! אז כשהטלפון שלי התחיל לצפצף, זה היית אתה שניסית לאתר אותי!" הוא אמר: "זה היה בהפסקת הבוקר שלי בעבודה; רציתי לדעת איפה את, אז בדקתי את המיקום שלך, וגיליתי שאת לא נמצאת במקום שאמרת." נימת קולו התרככה מעט כשהמשיך: "הממשלה הסינית הודיעה ברשת, שגברים ונשים בקרב המאמינים באל הכול יכול אינם שומרים כראוי על הגבולות ביניהם, והיו גם עוד כל מיני דברים שליליים. את מוכנה בבקשה לא לבוא יותר במגע איתם? הרבה יותר טוב אם תלכי לטקסים בכנסייה – אני יכול לבוא איתך מדי שבוע. למה בכלל את בקשר איתם?" הוא סיים לדבר והתחיל לגלוש באינטרנט, שם מצא הרבה מידע שלילי בנוגע לכנסיית האל הכול יכול, ורצה שאקרא אותו. אחרי שקראתי את האמירות חסרות הבסיס הללו, אמרתי בכעס: "האנשים האלה לא היו מעולם בקשר עם 'כנסיית האל הכול יכול'. אז למה הם מקשקשים סתם? כל הדברים האלו חסרי שחר, שמועות ולא יותר. כל זה שקר ושמועות חסרי אמינות כלשהי. בחודשים האחרונים שהיתי בחברתם של האחים והאחיות מ'כנסיית האל הכול יכול', וראיתי שהם דווקא לבושים בפשטות ובטוב טעם, ומדברים ומתנהגים בצורה מעוררת כבוד. הגבולות בין האחים והאחיות קיימים וברורים, והיחסים הבינאישיים שלהם מבוססים על ערכים. הם בכלל לא דומים למה שאומרים עליהם הממשלה של סין הקומוניסטית והכמרים והבכירים. אחד הצווים המינהליים המתייחסים לעידן המלכות שציווה האל הכול יכול אומר בפירוש: 'האדם הוא בעל טבע מושחת, ומלבד זאת הוא בעל רגשות. לכן, אסור בתכלית האיסור לגבר ואישה לעבוד ביחד בשירות האל. כל מי שיתגלה שעשה זאת יגורש, ללא יוצא מן הכלל – ואיש לא פטור מכך' ("עשרת הצווים המנהליים שבני עמו הנבחר של אלוהים חייבים להישמע להם בעידן המלכות" ב'הדבר מופיע בבשר'). אלוהים קדוש וצדיק, והוא מתעב פריצות יותר מכול. וכך ציווה האל על עמו הנבחר לקיים דרישות מינהליות מחמירות, שכל המפר אותן יגורש מהכנסייה. האחים והאחיות מ'כנסיית האל הכול יכול' מצייתים בקפידה לצווים המינהליים של אלוהים, ואיש אינו מעז להפר אותם. זה מה שאני ראיתי במו עיניי וחוויתי בעצמי. השמועה שמפיצים ממשלת סין הקומוניסטית, הכמרים והבכירים, לפיה הגברים והנשים חברי 'כנסיית האל הכול יכול' אינם שומרים על גבולות ברורים ביניהם, אינה אלא שקר ודיבה!" אבל, לא משנה מה אמרתי, בעלי פשוט סירב להקשיב, ורק עמד על שלו ודרש שלא אשתתף יותר בהתכנסויות עם האחים והאחיות. כשראיתי עד כמה נוקשה עמדתו, הרגשתי שמץ התנגדות. בעלי היה האדם היחיד הקרוב אליי במקום הזר הזה, ולא רציתי לריב איתו. נוסף לכך, חששתי שמא יספר על כך למשפחתי בסין ולכומר, דבר שיגרום לי צרות נוספות. כך שכאשר הוא התעקש שלא אלך למפגשים, הסכמתי, אבל אמרתי שאני רוצה להמשיך לקרוא את דברי אלוהים בבית, והוא הסכים. וכך שככה הסערה לאותה שעה.


מאחר שקראתי את דברי אלוהים בביתי, לבד, היו דברים רבים שלא הבנתי. לכן נעזרתי בטלפון הסלולארי שלי, וכשבעלי היה בעבודה, התקשרתי לאחת האחיות. דבר זה איפשר לי למעשה להמשיך את המפגשים עם האחיות. כשסיפרתי לאחיותיי שבעלי הכריח אותי להפסיק להשתתף במפגשים, אחת מהן קראה באוזניי קטע מדברי אלוהים: "בכל שלב בעבודתו של אלוהים בקרב בני האדם, נדמה כלפי חוץ שזהו מגע בין בני אדם, כאילו שהעבודה הזו היא מעשה ידי אדם או פרי התערבות של האדם. עם זאת, מאחורי הקלעים, כל שלב בעבודה וכל דבר שמתרחש הוא הימור שעושה השטן בפני אלוהים, אשר דורש מבני האדם לעמוד איתן בעדותם על אלוהים. קחו את ניסיון איוב כדוגמה: מאחורי הקלעים, השטן הימר עם אלוהים, ומה שקרה לאיוב היה מעשים של בני אדם והתערבותם של בני האדם. מאחורי כל מהלך שאלוהים עושה בקרבכם, השטן מהמר עם אלוהים – מאחורי הכל ניטש קרב. ...כשאלוהים והשטן עורכים קרב במישור הרוחני, כיצד עליכם לרצות את אלוהים וכיצד עליכם לעמוד איתן בעדותכם עליו? עליכם לדעת שכל דבר שקורה לכם הוא ניסיון וזה הזמן שבו אלוהים צריך שתישאו עדות" ("רק אהבת האל היא אמונת אמת באלוהים" ב'הדבר מופיע בבשר'). אחותי התחברה לכך ושיתפה: "כשאנו נתקלים בדבר מעין זה זמן קצר לאחר שקיבלנו את האל הכול יכול, נדמה – מבחוץ – שמשפחתנו עומדת בדרכנו ומונעת מאיתנו ללכת למפגשים. אבל אם נתבונן בכך באמצעות דברי אלוהים, נגלה שהשטן הוא המפריע: זהו קרב רוחני. אלוהים רוצה לגאול אותנו, אבל השטן אינו מוכן לוותר בקלות כזו. לכן הוא הולך בעקבות אלוהים, מקלקל את השורה, ומשתמש בסובבים אותנו כדי למנוע מאיתנו להתייצב בפני האל. השטן רוצה להרוס את יחסינו התקינים עם אלוהים. הוא רוצה שנהיה שליליים וחלשים, כך שנתרחק מהאל ונבגוד בו, ולבסוף נחזור לתחום שליטת השטן ונחמיץ את ההזדמנות להיגאל על ידי אלוהים. לכן עלינו ללמוד להבחין בהבדלים, להתבונן בדברים בהתאם לדברי אלוהים, ולא לשעות לאחיזת העיניים של השטן. עלינו להתפלל לאלוהים ולסמוך עליו עוד יותר, ולהאמין בו בכנות. אז נוכל לראות את פעולותיו של האל באמצעות אמונתנו." לאחר ששמעתי את דברי האל ואת מה ששיתפה האחות, התברר לי לפתע: "בעלי ניצב בדרכי ומפריע לי להאמין באלוהים וללכת אחריו, מפני שהשטן משתמש בו כדי להפריע לי ולגרום לי לבגוד באל. זה אותו ניסיון שבו התנסה איוב. השטן ניסה לפתות את איוב בכל דרך שהכיר. הוא גרם לאובדן עושרו העצום של איוב, לאובדן עדרי הבקר והצאן שלו, גרם לגופו להתכסות שלפוחיות איומות, והשתמש בחבריו של איוב, שתקפו אותו וניסו להסיטו מדרכו. אפילו באשתו של איוב השתמש, כדי לפתות אותו לנטוש את אלוהים. ברוב יהירותו ניסה השטן להרוס את אמונתו של איוב באלוהים, ולגרום לו לדחות מעליו את האל ולהתכחש לו. השטן באמת מרושע ונבזי!" המחשבות הללו מילאו את לבי בתיעוב כלפי השטן, אבל אז חשבתי לעצמי: "אומנם השטן יצא מגדרו כדי לרדוף את איוב, אבל לא היה מעז לגרום למותו ללא קבלת רשות מאלוהים. האם אין פירוש הדבר שמה שאני עוברת, אף הוא נתון בידי אלוהים? כל עוד אני מאדירה את אלוהים וסומכת עליו בכל מאודי, אין ספק שהוא ינחה אותי ויעזור לי להתגבר על פיתויי השטן." המחשבה הזו הגבירה את אמונתי באל, והחלטתי לשמור על הקשר עם האחיות ולהמשיך להשתתף בהתכנסויות, וכן להתחבר לשיתופים באמצעות הטלפון הסלולארי שלי.


ערב אחד הנחתי את הטלפון שלי על השולחן. לא העליתי בדעתי, שבעלי יבדוק אותו. ואז הוא ראה את היסטוריית הצ'אט שלי עם האחות. הוא אמר לי בכעס רב: "את עדיין בקשר איתם, ומצ'וטטת איתם שעתיים כל פעם." הוא המשיך ו"הפציץ" אותי בתעמולה שלילית שנמצאת ברשת, והתחיל לפקח עליי במיגוון אמצעים. לא יכולתי יותר להיות בקשר עם אחותי בעזרת הטלפון. כך אבד לי הקשר עם חיי הכנסייה פעם נוספת, ולא יכולתי לקבל שום עזרה מהאחות. בהמשך לכך בעלי החל לשלוח לי מדי יום ביומו כל מיני שמועות שמצא ברשת, וגם הציק לי ומנע ממני ליצור קשר עם האחים והאחיות. לנוכח הדיכוי והחסימה מצד בעלי חשתי אומללה כל כך, שלא עמדתי בכך ושוב נתקפתי חולשה. חשבתי לעצמי: "מדוע בעלי מתנגד כל כך לאמונתי באלוהים הכול יכול? אני רוצה רק להאמין באלוהים, למה זה כה קשה? מתיי אוכל למלא את מצוות אמונתי מבלי שיציק לי כל כך? האם כך ייראו חיי מעתה ואילך?" כשחשבתי על כך, לא יכולתי לעצור יותר בעד הדמעות. הרגשתי בודדה וחסרת אונים במיוחד. לא ידעתי לאן אפנה משם. אינני יודעת אפילו כמה פעמים בכיתי על כך. מרוב אומללות יכולתי רק להתפלל לאלוהים: "אלי! אינני יודעת מה לעשות לנוכח האילוצים שמכתיב לי בעלי, או כיצד עליי להתגבר על המצב. אבל אני מאמינה שכל מצב – ולא חשוב מהו – מכיל את רצונך המיטיב. אנא, הנחה אותי ותן לי את האמונה שתעזור לי להתגבר על המצב."


באורח נס, ממש כשסיימתי את תפילתי, קיבלתי מהאחות שני קטעים מדברי אלוהים: "השטן נלחם באלוהים, ומזנב בו. מטרתו היא להרוס את כול העבודה שאלוהים רוצה לעשות, להחזיק ולשלוט באלה שאלוהים חפץ בהם, להשמיד לחלוטין את אלה שאלוהים חפץ בהם. אם הם לא יושמדו, הם יגיעו לחזקתו של השטן כדי שהוא ישתמש בהם – זוהי מטרתו" ("אלוהים עצמו, הייחודי ד'" ב'הדבר מופיע בבשר'). "האומץ שלי חייב למלא אתכם, וחייבים להיות לכם עקרונות כשתתמודדו עם קרובי משפחה חסרי אמונה. אולם למעני, אסור לכם גם להיכנע לאף כוח חשוך. הסתמכו על חוכמתי כדי לצעוד בדרך המושלמת. אל תאפשרו למזימות של השטן להשתלט עליכם. הקדישו את כל המאמצים בהגשת לבכם אליי, ואני אנחם אתכם ואמלא את לבכם בשלווה ואושר" ("פרק 10" ב'אמירותיו של המשיח בראשית' בספר 'הדבר מופיע בבשר'). הפכתי והפכתי בדברי אלוהים, עד שרכשתי יכולת הבחנה לגבי כוונותיו המרושעות של השטן. אלוהים פועל כדי להושיע את המין האנושי, בעוד שהשטן מאמץ את מוחו ושוקד על הרס עבודת האל, ומתחרה עם אלוהים על בני האדם. לשם כך הוא מפיץ שמועות משמועות שונות באינטרנט, מוליך שולל את האנשים ומרמה אותם. הוא גם משתמש במשפחותינו כך שיהיו לנו למכשול ויציקו לנו, כדי שלא נוכל להתייצב בפני האל ולהיגאל. בעלי הוכה בעיוורון והלך שולל אחר השמועות שהפיץ השטן, כיוון שלא ידע את האמת. זוהי הסיבה היחידה לכך שהוא עמד בעקשנות בדרכי אל האמונה. השטן גם ניצל את נקודת התורפה שלי כדי להצר את צעדיי ולפגוע בי. השטן ידע שנקודת התורפה ההרסנית שלי היא הרגשות, ולכן תקף אותי באמצעות רגשותיי כלפי בעלי. בכך אילץ אותי לוותר על ההליכה בעקבות אלוהים: הדאגה לענייניי הגשמיים והשאיפה לשמור על הרמוניה במשפחתי גרמו לי לסטות מהדרך הנכונה, ולאבד את ההזדמנות לזכות בגאולה מאת אלוהים. השטן באמת מנוול! בה בעת הרגשתי שאלוהים מנחם אותי בדבריו, מעודד אותי שלא להיכנע לכוחות החושך של השטן. אלוהים גם היתווה בפניי דרך לקיים את מצוותיו. אלוהים אמר: "הסתמכו על חוכמתי כדי לצעוד בדרך המושלמת." בנסיבות שכאלו, כיצד יכולתי לשתף פעולה עם אלוהים, ולהשתמש בחוכמה כדי להגיע למפגשים? זכרתי שבפעם האחרונה שהייתי במפגש, בעלי השתמש בטלפון שלי כדי לאתר אותי, לכן כבר לא יכולתי לבוא למפגש בביתה של האחות. גם לא יכולתי להשתמש בטלפון כדי להיפגש איתה. אבל יכולתי ללכת להיפגש איתה באחד מחללי הישיבה בקניון. אם בעלי ישאל שוב, אוכל לומר שאני עורכת קניות. וכך, בהנחיית אלוהים, שוב יכולתי להיפגש איתה. כשהיא הבינה את הקשיים שלי, היא שיתפה אותי בדברי האל, ניחמה ועודדה אותי. הגישה השלילית שלי התפוגגה עד מהרה, לאחר שהבנתי את האמת.


יום אחד הגעתי הביתה מהעבודה ורציתי לקרוא בדברי אלוהים. עברתי על כל מגירה וכל ארונית שבהם נהגתי לשמור את ספרי, אך ללא הועיל. הייתי מודאגת ביותר וחשבתי לעצמי: "אוי ואבוי. בעלי בטח זרק את הספר. היות שהוא זהיר מאוד, ודאי לא השליך אותו לזבל, שם יכולתי למצוא אותו. אם הוא נפטר מהספר אצלו במשרד, לעולם לא אמצא אותו." המחשבה אימללה אותי, ולא ידעתי מה לעשות.


ימים אחדים אחר כך הלכתי עם בעלי למבחן הנהיגה שלו, ושם ראיתי את אחת האחיות. יידעתי אותה בחשאי, שהספר שלי של דברי אלוהים, נעלם. היא אמרה לי להתפלל עוד יותר, לסמוך על אלוהים ולחפש שוב באופן יסודי. היא אמרה לי שאלוהים שולט בכול, לכן אם בעלי השליך את הספר, גם זה נתון בידי אלוהים, ואל לי להניח לדמיוני להשתולל ולמהר לחרוץ משפט. כשהגעתי הביתה, שלחתי מסר לאחות נוספת, שאמרה לי אותו הדבר. מאחר שקיבלתי אותו שיתוף פעמיים, משתי אחיות שונות, האמנתי שהכוונה הטובה של האל בוודאי מסתתרת מאחורי הדבר. האם אלוהים השתמש באחיות כדי להזכיר לי את הדבר? לאחר מכן חשבתי על קטע מדברי אלוהים: "האל הכול יכול שולט בכל הדברים ובכל ההתרחשויות! כל עוד לבנו יכבד אותו בכל עת וכל עוד ניווכח ברוחנו ונחבור אל אלוהים, הוא יופיע בכל הדברים שאנחנו מחפשים ורצונו יתגלה לנו לבטח. אז נהיה מאושרים, שלווים, בטוחים ובבהירות גמורה בלבנו" ("פרק 7" ב'אמירותיו של המשיח בראשית' בספר 'הדבר מופיע בבשר'). מדברי אלוהים הבנתי, שאלוהים תמיד נמצא עבור האנשים, כדי שיוכלו להישען עליו ולהיעזר בו. כשקורית לנו צרה כלשהי ואיננו מוצאים מוצא, הרי כל עוד אנו פונים לאל בכנות, נזכה להנחיה ולמוארות, והוא יעזור לנו לגבור על הקשיים. הודות למוארות ולהנחיה שבדברי האל, אמונתי באלוהים שבה והתחזקה, ואני חזרתי אל דרך העשייה. כמו כן הבנתי בקשר לאבדן ספרי המכיל את דברי אלוהים, שהוא לא יימצא כל עוד אסמוך על מאמציי בלבד. אלוהים ניחן בכוחות עילאיים, וכל עוד אסמוך עליו, אאדיר את שמו, ולאחר מכן אשתף איתו פעולה באופן מעשי בחיפוש אחר הספר, הייתי סמוכה ובטוחה שאלוהים ינחה אותי ויעזור לי. וכך התייצבתי בפני האל והתפללתי מקרב לב: "אלוהיי, איני מוצאת את הספר שלי המכיל את דבריך. בתחילה הסתמכתי על הרעיונות והדמיון שלי כדי לנחש מה עשוי היה לקרות, ופעלתי בהתאם לדחפים שלי, ותו לא. לא הצבתי אותך מעל לכול, ולא קלטתי שאתה שולט בכול. כעת ברצוני להאדיר את שמך ולהפקיד את הדבר בידיך, ולאחר מכן לשתף איתך פעולה בחיפוש הבא שאעשה. אם אמצא את הספר ואם לא, הדבר יקרה ברשותך. אני מבקשת את הנחייתך."


אחרי שהתפללתי, חשתי לפתע דחף ללכת למחסן למצוא זוג נעליים. להפתעתי, כשכרעתי ברך כדי לקחת אותן, נתקלתי בתיק לבן, ומחשבה ברורה מאוד זינקה למחשבתי: הספר של דברי אלוהים נמצא בתיק הזה. הרמתי את התיק והבטתי פנימה, ואכן כך היה. בהיותי מופתעת ושמחה, לא יכולתי להתאפק. צעקתי: "הללויה!" רק אז הבנתי שאלוהים הוא שהנחה אותי למצוא את הספר. נוכחתי לדעת שאלוהים שולט בכול, ואפילו מסדיר את מחשבותיהם ורעיונותיהם של האנשים. אם אנו נסמכים על אלוהים ומאדירים את שמו, אין דבר בלתי אפשרי. לא בזבזתי זמן: לקחתי את הספר לחדר השינה והנחתי אותו בזהירות במגירה. כשבעלי חזר הביתה באותו ערב, גילה שמצאתי את הספר של דברי אלוהים שהחביא במחסן, ודרש שאמסור אותו לידו. הפעם באמת הסתמכתי על אלוהים וביקשתי שיעניק לי ביטחון וכוח. סירבתי להמשיך ולהתפשר עם בעלי. כשהוא ראה שאני נחושה בדעתי, לא לחץ עליי יותר.


בהמשך לאירועים אלו, האחות נתנה לי טלפון סלולארי כדי שאוכל להקשיב לדרשות, והיו בו גם קטעים רבים מדברי אלוהים שהורדו מהרשת. זה הקל עליי, כי כך יכולתי להשתתף במפגשים ולעשות את הטקסים בעצמי. אבל פעם אחת לא שמתי לב; החלפתי תיקים, והשארתי את הטלפון בבית. כך גילה בעלי שאני שוב משתתפת במפגשים. הוא שלח לי מסרון שבו תבע לדעת: "למה עדיין יש לך קשר איתם? למה את מתחמקת מאחורי גבי והולכת למפגשים?" כשראיתי את המסרונים הללו כעסתי ודאגתי גם יחד. אבל אז עלו בדעתי ההתנסויות שחוויתי בתקופה האחרונה: כיצד בכל פעם שבעלי ניסה לעמוד בדרכי או לדכא אותי, התפשרתי, נסוגותי או חשתי שלילה וחולשה; ואילו הדבר שחסר לי יותר מכול היה היכולת להסתמך על האל ולהעיד למען האל. ידעתי שהפעם אינני יכולה להיכנע לשטן. אני אסתמך על האל, אאדיר את שמו, אתגבר על השטן באמצעות האמונה, ואעיד למען אלוהים. חשבתי על דברי אלוהים: "בכל מקום ובכל זמן, גם בסביבה המסוכנת ביותר, אראה לכם דברים בבירור ולבי יתגלה לכם אם תביטו בי בלבכם. כך תרוצו הלאה במסלולכם ולעולם לא תלכו לאיבוד" ("פרק 13" ב'אמירותיו של המשיח בראשית' בספר 'הדבר מופיע בבשר'). וכך התפללתי לאלוהים: "אלוהיי, אתה בחרתני ואפשרת לי ללכת בעקבותיך. אם לא אלך בדרך בכל כוחי, אם שוב איכנע לכוחותיו של השטן, אאבד את ההזדמנות שלי להיגאל. אהה, אלוהיי, ברצוני להפקיד את הקשיים הנוכחיים שלי בידיך. גם אם בעלי יספר למשפחתי או לכומר על אמונתי באל הכול יכול, או יעשה כל דבר אחר נגדי, אמסור עצמי בידיך. הפעם אסמוך עליך, ואעיד למענך וכדי להשפיל את השטן."


אחרי התפילה, הרגשתי בהדרגה שלווה הרבה יותר. לקחתי את הטלפון שלי והשבתי לו במסרון. "כן, אני שוב משתתפת במפגשים. בוא נשב יחד מחר בערב וננהל שיחה כמו שצריך." אחרי ששלחתי את המסרון, עדיין הרגשתי מזוככת: מדוע בכל פעם שאני רוצה בכל מאודי ללכת בדרך האמת, מפריעים לי? אז נזכרתי בסיפור התנסויותיו של איוב, שהאחיות שיתפו איתי פעמים רבות. חשבתי גם על מה שאלוהים אמר: "ומה אלוהים עשה כשאיוב נחשף לעינוי זה? אלוהים הביט וצפה, והמתין לתוצאה. בעת שאלוהים הביט וצפה, כיצד הוא הרגיש? הוא חש מוכה יגון כמובן" ("עבודתו של אלוהים, טבעו של אלוהים ואלוהים עצמו ב'" ב'הדבר מופיע בבשר'). שקלתי את דברי האל וחשבתי שוב על הניסיון של איוב. כל חייו היה איוב ירא אלוהים וסר מרע, אבל השטן לא היה מרוצה ולא רצה להניח לאלוהים לזכות באיוב, ולכן פיתה את איוב פעמים רבות. אבל בשעה שהשטן ניסה את איוב בפיתוייו, אלוהים התבונן וצפה בכול, ואלוהים העמיד לשטן גבול שאין לערער עליו: השטן לא יכול להמית את איוב, ובכך הבטיח את שלומו של איוב. הבנתי שהאל מוקיר את בני האדם, שהוא אינו רוצה שנסבול ואינו רוצה לראותנו מושפעים מהשטן ונפגעים על ידו. נוסף לכך, רצונו המיטיב של אלוהים הוא שאיפשר לשטן לנסות את איוב. אלוהים קיווה שאיוב יעיד למענו, שאמונתו של איוב והציות שלו לאל יהיו מושלמים. האם לא היה המצב זהה לנסיבות שבהן נמצאתי אני? אומנם השטן ניסה אותי שוב ושוב, אבל אלוהים מעולם לא עזב אותי, והנחה אותי עד אותו יום. אלוהים הוא שהסדיר את הנסיבות הללו מתוך תקווה שאצמח בחיים, שאשא עדות לטובתו ואשפיל את השטן. אז ידעתי שעליי להיאבק כדי להעיד למענו ולהשפיל את השטן. פעם נוספת היה לי אמון רב באלוהים, והייתי נחושה בדעתי להיכנע למה שאלוהים ארגן עבורי, לעמוד לצד אלוהים ולא להתפשר יותר לעולם עם השטן.


למחרת בערב כשהגעתי מהעבודה הביתה, בעלי כבר היה בבית וחיכה לי. כשהתיישבתי הוא אמר: "האם את יכולה לוותר על אמונתך באל הכול יכול?" ואז החל לדבר על התעמולה השלילית בקשר ל'כנסיית האל הכול יכול' שמצא ברשת. תגובתי הייתה: "לא. אני לא יכולה. מה בכלל אתה יודע על 'כנסיית האל הכול יכול'? כל מה שראית ברשת זה בסך הכול שמועות מפוברקות על ידי ממשלת סין הקומוניסטית, המיועדות להכפיש את 'כנסיית האל הכול יכול', להוציא את דיבתה רעה ולגנותה. אין בכך שום דבר נכון. המפלגה הקומוניסטית הסינית היא מפלגה פוליטית אתאיסטית המתעבת את האמת ואת אלוהים באופן מיוחד, לכן היא עושה כל שביכולתה לפברק ולהפיץ כל מיני שמועות, כדי להונות אנשים. היא מקווה, לשווא, להוליך שולל את האנשים, כך שיתנגדו לאלוהים ובסופו של דבר יאבדו בגלל זה. זוהי כוונתה הזדונית של ממשלת סין הקומוניסטית. אבל אני לא עשיתי שום דבר רע בכך שאני מאמינה באלוהים, וגם לא עשיתי שום דבר שיאכזב אותך. נתיב האמונה שלי הוא הנתיב הנכון בחיים, והחלטתי להמשיך ללכת בו. חשבתי על זה מספיק, ומצדי אתה יכול להתקשר לכומר ולמטיפים, להניח להם לגנות אותי בדרשות שלהם, ואחר כך לגרש אותי מהכנסייה. אתה יכול גם להתקשר להוריי ולגרום להם להפעיל עליי לחץ ולדכא אותי. אבל לא משנה מה תעשה, אני לא אשנה את דעתי. קיבלתי עליי את עבודת האל באחרית הימים, ואחרי שקראתי את דברי אלוהים וצלחתי מצבים שאלוהים ארגן, אני סמוכה ובטוחה שהאל הכול יכול הוא אדוננו ישוע שחזר לחיים. אדבוק בבחירתי ויהי מה." בעלי אמר: "את מבינה שאת בוגדת באדוננו, נכון? אדוננו העניק לך חסד כה רב. איך את מסוגלת לבגוד בו?" אמרתי: "האמונה באלוהים הכול יכול אין פירושה בגידה באדוננו. פירוש הדבר ללכת בעקבות השֹה, מפני שהאל הכול יכול וישוע אדוננו חד הם. דווקא מפני שזכיתי ליהנות כל כך מחסדו של ישוע אדוננו, הרי כששמעתי את החדשה, שישוע אדוננו חזר אלינו, ידעתי שעליי לבדוק זאת, ולאחר מכן קיבלתי את הדבר. ישוע אדוננו כבר התגלם בבשר ודם כדי לומר דברים חדשים, וכדי להסביר את כל הקשור לעבודת האל ולרצונו. שמעתי את קולו של האל, לכן עליי לעבוד קשה עוד יותר, ללכת למפגשים נוספים ולגמול על אהבת האל אליי." בסופו של דבר בעלי אמר: "בסדר! תשכחי מזה. תעשי מה שאת רוצה! אני התכוונתי לספר לכומר, ולגייס אותו שישכנע אותך לחזור לכנסייה, והתכוונתי גם להתקשר להורים שלך, אבל פחדתי שהם יהיו נסערים כל כך עד שיחלו. מעכשיו והלאה – את יכולה להאמין במה שאת רוצה, אני לא מתכוון להתערב יותר."


אחרי ששמעתי מבעלי שהוא אינו מתכוון יותר להקשות עליי לפעול בהתאם לאמונתי באל הכול יכול, הייתי במצב רוח מרומם. ידעתי שכאן מדובר בהנחיה מאת אלוהים, ושראשו ולבו של בעלי היו אף הם בידי האל. המילים הללו נאמרו מפיו אך ורק בזכות שלטונו של האל; אלוהים הוא זה שפילס לי דרך. באמצעות ההתנסות הזו, נוכחתי לדעת שאלוהים רוצה את לבי, ושכאשר אני סומכת עליו באמת ובתמים, מאדירה את שמו ומסכנת הכול כדי להשביע את רצונו, אני רואה את תוצאות מעשיו, ומבינה שהוא שהנחה אותי ועזר לי בחשאי מאז ומתמיד. חשבתי על דברי אלוהים: "בכל פעם שהשטן משחית את האדם או מסב נזק ללא מעצורים, אלוהים לא עומד מנגד, והוא לא זונח את נבחריו או מפנה אליהם גבו. כל מה שהשטן עושה ברור לחלוטין לאלוהים ומובן לו. ללא קשר לשאלה מה השטן עושה, ללא קשר לשאלה איזו מגמה הוא מעורר, אלוהים יודע את כל מה שהשטן מנסה לעשות, ואלוהים לא מוותר על נבחריו. במקום זאת, מבלי למשוך תשומת לב, בחשאי וחרישית, אלוהים עושה את כל הדרוש" ("אלוהים עצמו, הייחודי ו'" ב'הדבר מופיע בבשר'). בשעה שהרהרתי במילים הללו, נגע הדבר ללבי. סקרתי במחשבתי כל מה שחוויתי באותו פרק זמן, כשהשטן השתמש בבעלי כדי להיות לי למכשול ולדכא אותי, על מנת למנוע ממני ללכת למפגשים. אלוהים איפשר לי להבחין בתכסיסיו של השטן, ולהיחלץ מהלך הרוח השלילי שלי בעזרת השיתופים של האחים והאחיות לגבי דברי אלוהים. כשבעלי החביא את הספר שלי עם דברי אלוהים וניסה למנוע ממני להאמין באלוהים, סמכתי על אלוהים בכל מאודי והאדרתי את שמו, ואז הייתי עדה לנפלאות מעשיו של האל. ברגע שהחלטתי לבחור בצד של אלוהים והייתי נכונה לסכן הכול כדי ללכת בעקבותיו, השטן הושפל ונסוג. במשך ההתנסויות שלי ראיתי שאלוהים באמת עומד לצדי, ושהוא מתאים את הדברים לשיעור קומתי. אלוהים לא העמיס עליי נטל שאין ביכולתי לשאת. חשבתי על העובדה שבעבר, לפני שמסרתי את לבי לאלוהים באמת, תמיד התעניינתי בעיקר בהנאות הבשר, סמכתי על אמצעים אנושיים בהתמודדות עם בעיות, ולא העזתי לנטוש את השטן. כתוצאה מכך, השטן השתמש בנקודת התורפה שלי. הוא ניצל זאת ותקף אותי שוב ושוב ועינה אותי בלי סוף. אבל כשסמכתי על אלוהים באמת ובתמים, וגיליתי נכונות להמר על הכול, אלוהים פילס לי דרך והשטן הובס והושפל ונותר ללא אפשרויות פעולה. לאחר שעברתי כל זאת, רכשתי לי הבנה אמתית לגבי כוחו העילאי של ריבון העולם וכן לגבי אופיי המרדני. אמונתי באל גברה ונעשיתי גם צייתנית יותר כלפיו. רכשתי יכולת הבחנה לגבי תחבולותיו של השטן, והתוודעתי לאופיו המרושע והמתועב. שנאה בוערת לשטן גאתה בי. רק הודות להנחייתו של האל ולמוארות שבה זכיתי, יכולתי להיווכח בכל הדברים הללו. אני מכירה תודה לאלוהים בכל מאודי.


הפקתי תועלת מרובה מכל מה שחוויתי באותה תקופה. במהלכה חוויתי חולשה ורגשות שליליים, אבל דברי אלוהים הנחו אותי, והתמיכה והעזרה מצד אחיותיי נטעו בי את האמונה הנחוצה כדי להתגבר על פיתוייו של השטן ועל מתקפותיו, ולהמשיך להתקדם עד היום. התוודעתי לאהבתו של אלוהים באמצעות ההתנסויות שעברתי בפועל, ונוכחתי לדעת שאלוהים הוביל אותי ומעולם לא נטש אותי לאורך כל הדרך. כשאנו מוסרים את לבנו לאלוהים באמת ובתמים, מאדירים את שמו וסומכים עליו, אנו רואים את תוצאות מעשיו המופלאים ומותירים את סבלנו מאחור. מיום זה ואילך, ברצוני רק להתנסות עוד בעבודת האל, ולבקש לדעת את מהותו האמתית!


חומרים נוספים לקריאה: שובו של בן אובדכתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: