עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

הברק ממזרח, כנסיית האל הכול יכול נוסדה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול, הביאה השנייה של ישוע אדוננו, המשיח של אחרית הימים. החברים בכנסייה הם אלה המקבלים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, והנכבשים וניצלים באמצעות דבריו. האל הכול יכול ייסד את הכנסייה לבדו והוא שמנהיג אותה כרועה. היא במפורש לא נוסדה על ידי אדם. המשיח הוא האמת, הדרך והחיים. צאנו של אלוהים שומעות בקולו של אלוהים. כל עוד תקראו את דברי האל הכול יכול, תבינו שאלוהים אכן הופיע.
אתר האינטרנט הזה תורגם במלואו על-ידי מתרגמים מקצועיים. עם זאת, בשל הבדלים בין השפות ומסיבות אחרות, אין להימנע ממספר מצומצם של אי-דיוקים בתהליך התרגום. אם נתקלתם באי-דיוקים, אנא בדקו את הנוסח המקורי בסינית. אתם מוזמנים גם ליידע אותנו בעניין.
חיפוש
נושאים
אלוהים  (266)
רצון האל  (149)
האמת  (141)
ישוע  (124)
הכרת אלוהים  (112)
האל הכול יכול  (107)
אמירותיו של המשיח  (96)
סרטי בשורה  (91)
המשיח  (88)
משיח  (79)
דקלומי דבר האלוהים  (74)
מזמורי דברי האלוהים  (71)
האל  (60)
סרטוני ניסיון חיים  (55)
הבשורה  (45)
אחרית הימים  (43)
אמונה באלוהים  (42)
אמונה  (41)
הישועה מידי אלוהים  (41)
אהבת אלוהים  (30)
כתבי הקודש  (30)
הביאה השנייה של ישוע  (29)
שיר פולחן  (29)
עבודת אלוהים  (28)
מוסיקת גוספל  (27)
סוף העולם  (25)
יעד  (24)
מקהלת הבשורה  (23)
התגלמות בבשר ודם  (22)
ישועה  (22)
מהי אמונה באלוהים  (22)
עבודתו של אלוהים  (22)
הבורא  (21)
כנסיית האל הכול יכול  (21)
ספרי בשורה  (21)
השבח לאל  (19)
שיפוט  (18)
סרטוני התנסות ברדיפה  (17)
גאולה  (16)
גורל  (16)
דבר אלוהים  (16)
טיהור האדם  (16)
לשמוע את קול אלוהים  (16)
שירים חדשים  (16)
דרך החיים  (14)
שרים של תפילות  (14)
תודה לאלוהים  (14)
סרטוני מחול וזמר  (13)
ברק ממזרח  (12)
כנסייה  (12)
קול אלוהים  (12)
שירי הלל  (12)
מהי אמונה  (11)
מושיע  (11)
ריבונות  (11)
מזמורי דברי אלוהים  (10)
ביאת המשיח  (9)
בקש את מלכות אלוהים  (9)
חכמה  (9)
אהבה לאלוהים  (8)
הדרך לחיי נצח  (8)
המשיח הגיע  (8)
סדרת הסרטונים המוסיקליים של המלכות  (8)
דקלומי דבר האל הכול יכול  (7)
הדרך למלכות השמיים  (7)
החיים  (7)
ישוע אדוננו  (7)
ללכת אחרי  (7)
מוסיקה לחיים  (7)
סרטים דתיים  (7)
גאולת האדם  (6)
יום הדין  (6)
קולו של אלוהים  (6)
הביאה השנייה  (5)
השילוש הקדוש  (5)
קטעים מסרטים  (5)
רדיפות על רקע דתי  (5)
תפילה  (5)
אהבתו של אלוהים  (4)
העלמות החכמות  (4)
השממה בכנסיות  (4)
לימוד כתבי הקודש  (4)
מזמורים  (4)
עבודת המשפט  (4)
עדות  (4)
קול של אלוהים  (4)
רוח הקודש  (4)
ריקודי הלל  (4)
הפרושים  (3)
יום הדין האחרון  (3)
מוזיקה ישראלית  (3)
מנוחה  (3)
מקהלה  (3)
סיפור איוב  (3)
ספרים  (3)
עוצמתו של אלוהים  (3)
שיר קודש  (3)
שמו של אלוהים  (3)
אדם ישר  (2)
אדם ישר ונאמן  (2)
אור  (2)
באחרית הימים  (2)
באמונתי  (2)
דבר אלוהים היומי  (2)
הופעתו של אלוהים  (2)
הישועה של  (2)
הכרת קולו של אלוהים  (2)
חיי נצח  (2)
ישוע המשיח  (2)
מהי ישועה  (2)
נבואה מכתבי הקודש  (2)
סרטים בנושא חיי כנסייה  (2)
עבודת השיפוט  (2)
עדויות  (2)
פרושים  (2)
ציות  (2)
שמותיו של ישוע  (2)
תפילה לאלוהים  (2)
Jewish Music  (1)
אדם ישר והגון  (1)
אחרית הימי  (1)
איוב סיכום  (1)
איך חוזרים בתשובה  (1)
אלוהי  (1)
אמו  (1)
אמן  (1)
בבשר ודם  (1)
בחרון אפו  (1)
ברכת אלוהים לאברהם  (1)
בשורת מלכות השמיים  (1)
האופן שבו איוב  (1)
האל וסמכותו  (1)
האלוהים  (1)
הופעתו של האל  (1)
הכנסייה החיים  (1)
המלכות השמיימית  (1)
המשיח הגיע לסין  (1)
הנבואות מכתבי הקודש  (1)
העבודה  (1)
הצלחתו של אברהם  (1)
התנסויות בחיים  (1)
וסמכותו של אלוהים  (1)
חסד אלוהים  (1)
טבעו של אלוהים  (1)
יהוה  (1)
ישוע חוזר  (1)
כתבי הקודש.אמונה באלוהים  (1)
ללכת  (1)
למשחקים  (1)
לעידן חדש  (1)
מה זה רוח הקודש  (1)
מהו אדם ישר  (1)
מהו ארגון דתי  (1)
מהו משפט  (1)
מהי האמת  (1)
מהי הישועה  (1)
מהי הכנסייה  (1)
מהי הכנסייה של אלוהים  (1)
מהי תפילה  (1)
מהי תפילה אמיתית  (1)
מהם מעשים טובים  (1)
מזמור דברי אלוהים אף אחד לא יכול להפריע  (1)
מזמורי דברי האלוהיםת  (1)
מזמורי הלל  (1)
מלכות האלוהים  (1)
מלכות השמיים  (1)
מתגברים  (1)
מתי יבוא המשיח  (1)
נבואות כתבי הקודש  (1)
נתיבו של פטרוס  (1)
סדרת תוכניות הבידור  (1)
סיפור איוב בתנ ך  (1)
סיפור נח והמבול  (1)
סיפורים על דוד המלך  (1)
סרט דתי  (1)
סרטוני ניסיון חיי  (1)
סרטי בשורה.רצון האל  (1)
עבודת המשפט של אלוהים  (1)
עבודתו של ישוע  (1)
עידן המשיח  (1)
פולחן  (1)
שבח והלל  (1)
שוע  (1)
שועה  (1)
שירים על אלוהים  (1)
שמאמינים  (1)
שמו של המשיח  (1)
שמות אלוהים  (1)
שמות של אלוהים  (1)
שמיים  (1)
תפארת לאל  (1)
ארכיון
כנסיית האל הכול יכול


כנסיית האל הכול יכול


כנסיית האל הכול יכול


ברק ממזרח
ברק ממזרח

האמירה המאה

30/09/2018 06:52
ברק ממזרח
אמירותיו של המשיח, אלוהים, האל

אני מתעב את כל מי שלא הועדתי או בחרתי בו. לפיכך, אני חייב להוציא את בני האדם האלה מביתי בזה אחר זה. כך יהיה המקדש שלי קדוש וללא רבב, כך יהיה הבית שלי תמיד חדש ולעולם לא ישן, כך שמי הקדוש יתפשט לעד, וכך אנשיי הקדושים יהפכו לאהוביי. מצב כזה, בית כזה, ומלכות כזו הם המטרה שלי, המשכן שלי, וזה הבסיס שלי לבריאת כל הדברים. אף אחד לא רשאי להשפיע על כך או לשנות זאת. נחיה שם ביחד רק אני ובניי האהובים. אף אד לא יורשה לרמוס את המשכן שלי תחת רגלו; דבר לא יורשה להיכנס אליו; ויתרה מזאת, שום דבר לא נעים לא יורשה להתרחש כלל. הכל יזכה לשבח ולצהלה, וזה יהיה מראה שהאדם לא מסוגל לדמיין. אני רק רוצה שתעלו את כל כוחכם כקורבן מנחה למעני בלב ובנפש, וכמיטב יכולתכם. בין שהיום או מחר, ובין שאתם משרתים אותי ובין שאתם זוכים לברכות, על כולכם להשקיע במלכות שלי את מנת הכוח שיש לכם. זו חובה שכל בני האדם הברואים צריכים לאמץ, ובני האדם צריכים למלא אותה וליישם אותה כך. אני אגייס את שירותם של כל הדברים כדי המלכות שלי תתחדש לעולמים, וכדי שהבית שלי יהפוך להרמוני ומאוחד. אף אחד לא מורשה להתריס נגדי, ובני האדם חייבים לסבול משפט וקללות. כעת, הקללות שלי מתחילות לחול על כל האומות ועל כל העמים, והקללות שלי חמורות אף יותר ממשפט. עכשיו הזמן להתחיל לגנות את כל בני האדם, ולכן נאמר שאלה קללות. זאת מפני שהעידן הנוכחי הוא העידן האחרון, וזו לא עת הבריאה. עכשיו, לאחר שהעידנים התחלפו, קצב העבודה שלי שונה מאוד. עקב הצרכים של עבודתי, בני האדם שנחוצים לי שונים גם הם. אני אטוש את בני האדם שאני צריך לנטוש; אני אנשל את בני האדם שאני צריך לנשל; אני אהרוג את בני האדם שאני צריך להרוג; ואני אעזוב את בני האדם שאני צריך לעזוב. זו מגמה בלתי נמנעת ברצונו של האדם, ואף אחד לא יכול לשנות זאת. הדבר חייב להיעשות בהתאם לרצון שלי! אני זונח את בני האדם שאני רוצה לזנוח, ואני מסלק את בני האדם שאני רוצה לסלק – זה לא יכול להיעשות באופן שרירותי. אני עוזב את בני האדם שאני רוצה לעזוב, ואני אוהב את בני האדם שאני רוצה לאהוב. זה חייב להיעשות בהתאם לרצוני! אני לא פועל לפי רגשות; יש בי רק צדק, משפט וחרון אף – אין בי רגש כלל וכלל. אין בי שום מגע אנושי, מכיוון שאני אלוהים עצמו, דמותו של אלוהים. משום שכל בני האדם רואים את ההיבט שלי שהוא האנושיות שלי, הם לא רואים את ההיבט שהוא האלוהיות שלי. אתם באמת כל כך עיוורים וכל כך מבולבלים!

אתם חייבים לשמור בלבכם את מה שאני אומר לכם, ואתם חייבים להבין את לבי באמצעות דבריי ולגלות התחשבות בעול שלי. כך תתוודעו לכול היכולת שלי, וכך תראו את דמותי. זאת מכיוון שדבריי הם דברי חוכמה, ואף אחד לא יכול לתפוס את העקרונות או החוקים שבבסיס דבריי. בני האדם חושבים שאני מנהיג הונאה ורמאות, והם לא מכירים אותי דרך דבריי. נהפוך הוא: הם מחללים את קדושתי. הם כל כך עיוורים ונבערים! ואין להם שום יכולת הבחנה. כל משפט שאני אומר נושא סמכות ושיפוט, ואף אחד לא יכול לשנות אותו. לאחר שאני מבטא את דבריי, דברים מושגים בהתאם לדבריי, וזה הטבע שלי. דבריי הם סמכות, וכל מי שמשנה אותם פוגע בייסורים שאני ממיט, ואני חייב להכות אותו אפיים ארצה. במקרים חמורים, בני אדם כאלה ממיטים חורבן על חייהם שלהם והם נשלחים לשאול או אל בור התהום. זו הדרך היחידה שבה אני מתמודד עם האנושות, ואין לאדם שום דרך לשנות זאת – זה הצו המנהלי שלי. זכרו זאת! אך אחד לא מורשה להפר את הצו שלי. זה חייב להיעשות בהתאם לרצוני! בעבר, הקלתי עליכם יותר מדי, ונתקלתם רק בדבריי. דבריי בנוגע להכאת בני אדם אפיים ארצה עדיין לא התממשו. אולם החל מהיום, כל האסונות (אלה שקשורים לצווים המנהליים שלי) יתרחשו בזה אחר זה, כדי להעניש את כל בני האדם שלא תואמים את רצוני. העובדות חייבות לצאת לאור. אחרת, בני האדם לא יהיו מסוגלים לראות את חרון האף שלי, אלא יהיו מושחתים פעם אחר פעם. זה שלב בתוכנית הניהול שלי, וזה האופן שבו אני עושה את השלב הבא בעבודתי. אני אומר לכם את זה מראש, כדי שתוכלו להימנע מדבר עבירה ולהימנע מנצח בגיהינום. במילים אחרות, מהיום אגרום לכל בני האדם, למעט בניי הבכורים, לתפוס את מקומם הראוי בהתאם לרצוני, ואמיט עליהם ייסורים בזה אחר זה. לא אחוס על אף אחד מהם. נראה אתכם מעזים להיות שוב מושחתים! נראה אתכם מעזים להיות שוב מרדנים! אמרתי בעבר שאני צודק אל כולם, ללא שמץ של רגש, וזה מוכיח שאסור לפגוע בטבע שלי. זו הדמות שלי. איש לא יכול לשנות זאת. כל בני האדם שומעים את דבריי, וכל בני האדם רואים את ארשת פניי רבת הכבוד. כל בני האדם חייבים להישמע לי לחלוטין ובאופן גמור – זה הצו המנהלי שלי. כל בני האדם בקצוות תבל צריכים לשבח אותי ולהעניק לי כבוד, מכיוון שאני האל הייחודי עצמו, ומכיוון שאני דמותו של אלוהים. אך אחד לא יכול לשנות את דבריי, את האמירות שלי, את הדיבור שלי ואת ההתנהגות שלי, מכיוון שהם כולם עניינים שלי בלבד, והם דברים שיש לי מעולם ויתקיימו לנצח נצחים.

בני האדם מתכוונים לבחון אותי, והם רוצים למצוא בדבריי דבר מה שניתן להשתמש בו נגדי, כדי שהם יוכלו להכפיש אותי. האם אתם תכפישו אותי? האם אתם תשפטו אותי כבדרך אגב? האם אתם תדונו בענייניי כבדרך אגב? אתם באמת חבורה של בני אדם שלא יודעים מה טוב להם! אתם לא מכירים אותי בכלל! מהו הר ציון? מהו מקום המשכן שלי? מהי ארץ כנען הטובה? מהו בסיס הבריאה? מדוע לאורך הימים האחרונים, אני חוזר ומזכיר את המילים האלה? המילים הר ציון, מקום המשכן שלי, ארץ כנען הטובה ובסיס הבריאה מתייחסות כולן לדמותי (כלומר לגופי). כל בני האדם חושבים שאלה הם מקומות שקיימים באופן מוחשי. דמותי היא הר ציון ומקום המשכן שלי. כל מי שייכנס לעולם הרוחני יטפס על הר ציון וייכנס למקום המשכן שלי. בראתי את כל הדברים בדמותי, כלומר כל הדברים נבראו בתוך גופי, ולפיכך זהו הבסיס. מדוע אני אומר שתחזרו לגוף ביחד איתי? בכך טמונה המשמעות המקורית. בדיוק כמו התואר "אלוהים", שמות העצם האלה חסרי משמעות כשלעצמם, אלא שהם שמות שונים שאני נותן למקומות שונים. אם כן, אל תקדישו יותר מדי תשומת לב למשמעות המילולית שלהם, אלא התמקדו רק בהאזנה לדבריי. אתם חייבים לראות אותם כך, ואתם תהיו מסוגלים לתפוס את רצוני. מדוע אני מזכיר לכם פעם אחר פעם שיש חוכמה בדבריי? כמה מכם ניסו לברר את המשמעות הטמונה בכך? אתם כולכם מנתחים את הדברים בעיוורון, ואתם מתנהגים בחוסר היגיון!

אתם עדיין לא מבינים כעת את רוב הדברים שאמרתי בעבר. אתם נשארים במצב של ספק, ואתם לא יכולים לְרַצות את לבי. הרגע שבו תהיו בטוחים לגבי כל משפט שאני אומר יהיה הרגע שבו חייכם יבשילו. עבורי, יום אחד הוא כאלף שנים, ואלף שנים הם כיום אחד. איך אתם חושבים על הזמן שאני מדבר עליו? כיצד אתם מסבירים זאת? אתם מפרשים זאת באופן שגוי! יתר על כן, רוב בני האדם עדיין עושים מזה מהומה איתי, בתקווה למצוא דבר מה שיוכל לשמש נגדי – אתם לא יודעים מה טוב לכם! אני אכה אתכם אפיים ארצה! כשיבוא היום שבו הכל יתבהר, אתם תבינו הכל לחלוטין. אני עדיין לא מספר לכם כעת (עכשיו הוא הזמן לחשוף את בני האדם, וכולם חייבים להיות זהירים וקפדנים כדי לְרַצות את רצוני). אני אחשוף את כל בני האדם בדבריי, וצורתם המקורית תתגלה ותוכיח אם הם כנים או לא. אם מישהי היא פרוצה או דומה לאיזבל, אני חייב לחשוף אותה. אמרתי בעבר שאני עושה דברים מבלי לנקוף אצבע, ושאני משתמש רק בדבריי כדי לחשוף בני אדם. אני לא מפחד מתחפושות. ברגע שדבריי נאמרים, אתם חייבים לחשוף את צורתכם המקורית, וגם אם התחפשתם היטב, אראה את צורתכם המקורית דרך התחפושת ללא ספק. מעשיי מונחים על ידי העיקרון הבא: שימוש רק באמירות והימנעות מהפעלת כל כוח שהוא. בני האדם נלחצים במחשבה על השאלה אם דבריי יוגשמו או לא, והם חוששים ודואגים לי, אך המאמצים האלה באמת לא הכרחיים, והם מחיר שלא צריך לשלם. אתם דואגים לגביי, אך האם חייכם הבשילו? מה לגבי הגורל שלכם? שאלו את עצמכם לעתים קרובות, ואל תהיו מרושלים. כל בני האדם צריכים להתחשב בעבודה שלי. בנוסף, דרך מעשיי ודבריי, הם צריכים לראות את דמותי, להכיר אותי טוב יותר, להכיר את כול היכולת שלי, להכיר את חוכמתי, ולהכיר את האמצעים והשיטות שבהם אני בורא את כל הדברים. כך הם ישבחו אותי עד אין קץ. אני אגרום לכל בני האדם לראות על מי חלים הצווים המנהליים שלי, על מי אני עובד, מה אני רוצה לעשות, ומה אני רוצה להשלים. זה דבר שכל אדם צריך להשיג, מכיוון שזה הצו המנהלי שלי. אני אשיג את מה שאני אומר. אף אחד לא צריך לנתח את דבריי כבדרך אגב. כולם חייבים לראות בדבריי את העקרונות שבבסיס מעשיי, כולם חייבים להבין מדבריי מהו חרון האף שלי, מהי הקללה שלי ומהו המשפט שלי. כל הדברים האלה תלויים בדבריי, ואלה דברים שכל אדם ואדם צריך לראות בכל דבריי.כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: